Żywa woda

Wydawnictwo: Poligraf
wady genetyczne
karollllllla

Znajda, dzieląc los podobnych sobie, brnie przez życie samotnie do chwili, kiedy znienacka porywa go miłość i wystawia na bolesną próbę dwunastoletniego oczekiwania na dziecko. Upragniona ciąża i... badania prenatalne, wykazujące obecność – u obojga rodziców – uszkodzonych genów. Taki układ skazuje dziecko na chorobę śmiertelną. Lekarze są bezradni. Pomóc mogłaby tylko zmiana genotypu przodka. Ale przecież przeszłości nie da się zmienić! A może jednak amor vincit tempus? Czy zdesperowany ojciec będzie w stanie zmienić przeszłość? Dowiesz się, gdy wyruszysz z nim we wstrząsającą podróż po żywą wodę...

źródło opisu: http://www.empik.com/zywa-woda-parandyk-jan,p1117591533,ksiazka-p

źródło okładki: http://www.empik.com/zywa-woda-parandyk-jan,p1117591533,ksiazka-p

Agusja | 2019-09-12
Przeczytana: 13 września 2019

Niestety nie przypadla mi do gustu owa ksiazka.Ksiazka ktora okreslilabym jako fantasy romans. Jezyk i styl jakim zostala napisana straszliwie dzialal mi na nerwy. Dugie dluzace sie opisy, przytym sa one wiekszoscia ksiazki, a jako taka akcja zabiera mniej.Pomysl dobry oraz czesc opisow tych ktore mialy bezposrednio cos wspolnego z akcja, te bardzo realistyczne

Rybaczka | 2016-02-22
Przeczytana: 22 lutego 2016

Duży plus za dobry styl i odświeżenie pomysłu, który od jakiegoś czasu w literaturze science-fiction był pomijany, czyli za podróże w czasie i przestrzeni. Wykonanie na bardzo wysokim poziomie, ode mnie pozytyw.