Viper's Run

Cykl: The Last Riders (tom 2)
Wydawnictwo: Young Ink Press, LLC
MC, +18, romans, miłość
angielski
magpie101

Winter Simmons received the surprise of her life when she discovered the man she had been dating for the last two years was actually Viper, president of the Last Riders. A high school principal, Winter has no intention of ruining her reputation in the community to be with a man who betrayed her trust. Unforgiving, she turns her back on him, only to find that Viper is not the gentleman he portrayed.

Determined to find his brother’s killer, Loker James kept his identity as President of The Last Riders a secret from Winter. When the truth comes out, he is determined to make her see the real man who can control not only a group of dangerous bikers, but a woman whose life is a rulebook. Unable to prevent herself from being drawn into the very club she despises, Winter is about to lose everything important to her, unless Viper can prove she’s more than a moonlight run.

źródło opisu: Young Ink Press

źródło okładki: Young Ink Press

gosiuloch | 2019-10-20

Ta część w porównaniu do poprzedniej o wiele bardziej mi się podobała. Poznajemy tutaj Winter, która jest dyrektorką szkoły i Vipera - prezesa klubu Last Riders.
Winter przez dwa lata żyła marzeniami o związku z Lockerem Jamesem i dopiero gdy dotarła do niej nieprzyjemna prawda zamiast się załamać dziewczyna zaczęła pokazywać swój prawdziwy charakter. Nie pozwoliła sobie na wciskanie bzdur, była idealna z zachowania, bo nie odpuszczała tak łatwo jak nudna zbawicielka Beth. Jak przypominam sobie opinię Beth, która stwierdziła w poprzedniej części, że Winter jest sztywna i pruderyjna to krew mnie zalewa. Zgadzam się w tym, że była dość sztywna, ale dziewczyna miała ostry temperament, silną wolę i potrafiła postawić się Viperowi Za to Beth, ciągle użalała się nad sobą i dawała sobą pomiatać. Winter już ma mocny początek i naprawdę szkoda mi tej dziewczyny, ale Viper okazuje się bardzo słodki i naprawdę staje na wysokości zadania jako partner. Uwielbiam go, bo jasno i czytelnie...

KailaaMoor | 2019-04-05
Na półkach: Przeczytane, 2019, PDF
Przeczytana: 05 kwietnia 2019

Kolejny tom o gorących motocyklistach z Last Riders :)
Tym razem na pierwszy plan wychodzą relacje Winter i Vipera (znanego jako Loker James - ojciec Toma, którym opiekowała się Beth).
Winter jest dyrektorką szkoły i kobietą, która dużo w życiu osiągnęła.
Viper pragnął znaleźć mordercę brata...
Tak się poskładało, że przez dwa lata mamił Winter byciem kimś zupełnie innym niż jest w rzeczywistości. Miał do tego dobry powód, ale to nie zmieniło faktu, że młoda kobieta poczuła się bardzo zraniona.
Nic więcej nie mogło się miedzy nimi wydarzyć - zdecydowała Winter, ale nie przewidziała kilku rzeczy.
Groźne pobicie i jej późniejsza niepełnosprawność jest przyczyną tego, że zmuszona jest zamieszkać z grupą motocyklistów...

Cóż, dużo akcji, kolejne dramaty i tajemnice.
Bardzo ciekawa część.
Podobały mi się relacje między głównymi bohaterami - ich uczucia, pragnienia i emocje były opisane bardzo prawdopodobnie.
Cała historia jest bardziej... realna i taka poskładana i niż ta w...

Daria | 2018-10-31
Przeczytana: 30 października 2018

No ok. Ta część lepsza od poprzedniej.
Trochę lepiej się ja czytało .
Historia lepsza od poprzedniej. Tutaj czuć było chemię między bohaterami. ale dalej czegoś brakuje mi w tej serii. Nie wiem czy to chodzi o te opisy które są krótkie i dużo trzeba sie domyślac co autorka miała a myśli. Ja brnę dalej w te serie ponieważ bardzo interesuje mnie Shade. a o jego losach dowiem sie chyba z 4 tomu. także czas na Knoxa.

Natalia86 | 2018-09-29
Przeczytana: 29 września 2018

Odnoszę wrażenie że bohaterowie - mężczyźni nie szanują kobiet. Do tego moim zdaniem kobiety w klubie same do siebie nie posiadają szacunku.Winter niby chce uciec, a jednak tego nie robi. Do tego bardzo szybko godzi się z faktem, że w klubie seks, orgie to najnormalnieksza sprawa, bo przecież orgie to nic takiego. Naprawdę nie rozumiem fenomenu tego cyklu. Powtórzę się z poprzedniej opinii pomysł na książki fajny, ale bohaterowie, sceny seksu to nie jest smaczne.

tylkojego095 | 2018-07-23
Przeczytana: 21 lipca 2018

Troszkę obawiałam się, że druga część będzie gorsza.. Na szczęście tak nie było!:D
Muszę przyznać, że jestem miło zaskoczona stylem opisów... Nie jest jakiś wymyślny i chyba przez to tak bardzo przypadło mi to do gusty tak samo jak bohaterowie, którzy się nie cackają tylko wszystko walą bezpośrednio:)
Odpowiednia ilość humoru, kłótni i ciętych ripost:)))
Zdecydowanie polecam!

Ewitka | 2018-06-07
Na półkach: Przeczytane, E-book, MC, 2018, Erotyk
Przeczytana: 02 czerwca 2018

Druga część znacznie bardziej mi się podobała, bo zaczęła się mocnym wydarzeniem, wypadkiem Winter, dyrektorki szkoły, przez który wylądowała w szpitalu w bardzo ciężkim stanie. Postać Vipera jest tez interesująca, bo jest to garniturek na motorze, który przez długi czas ukrywał pod swoim garniturem, że jest prezesem Last Riders.
I choć potem dynamika trochę opadła, to doszła erotyka i czytało się naprawdę dobrze. Garniturkowy prez i dyrektorka... Ani razu nie napisali, ile miała lat... Tak jak i Viper. Dziwne, czyżby byli w tym wieku, kiedy już się nim nie należy chwalić? Nieźle mnie rozbawiły zwyczaje panujące w klubie, zwłaszcza kary, bo z rozwiązłością to nadal się nie godzę, klub napalonych facetów, którzy sprowadzają kobietę do obiektu seksualnego. Ale zakończenie miodzio!

jola79 | 2018-05-06

Podoba mi się historia zawarta w tej książce ale odrzuca mnie jak czytam, jaki styl życia panuje w klubie motocyklowym. Bracia bardziej kochają ten styl niż kobiety, z którymi chcą spędzić życie. To kobiety muszą zrezygnować ze swoich wartości na rzecz "swoich" mężczyzn, tymczasem oni nie rezygnują z niczego. Nie podoba mi się, że jest zawarty tu taki opis tego życia i pokazanie, że kobieta jest uległa lub wyzwolona i lubi wszystko i wszystkich, żeby być akceptowalną przez towarzystwo. Mam więcej szacunku do kobiet z przeciwnego klubu, gdyż tam każda jest szanowana i "niewykorzystywana' przez mężczyzn.

maggnolia | 2017-11-04
Przeczytana: 04 listopada 2017

Kolejne wydarzenia MC w małym miasteczku. Końcówka zaskakująca.

Ania | 2017-04-05

Tak jak historia Razera i Beth wydała mi się dziwna, tak 2 część o Viperze i Winter jest o wiele lepsza. Mam nadzieję, że seria będzie miała nadal tendencję zwyżkową :) cała ich historia jest lepiej napisana, uczucie które się pomiędzy nimi pojawia jest z pewnością wiarygodniejsze niż R i B. Mmay tutaj dużo iskier i zadziorności, ale też tej prawdziwej miłości. Napaść na Winter naprawdę była dosyć przerażająca. Ale podobała mi się jak jak nawiązała wieź z dziewczynami, kiedy odzyskiwała zdrowie. Świetna jest scena kiedy zdradza, że myślała, że Viper jest gejem! :P Cudo! Viper na swój pokręcony sposób podobał mi się. Razer to był dzieciak, u Vipera widać jednak mężczyznę :) i ma swoje upodobania, co wszystkim w klubie, łącznie z Winter pasuje :) podobało mi się praktycznie wszystko w tej części. Winter zaimponowała mi swoją siłą i determinacją. Ciekawe wątki, Shade (chłopie odpuść sobie tą Lilly!) i naprawdę udana historia miłosna. Plus humor! :) powoli zakochuję się w tej serii...

Gabi | 2017-02-13
Przeczytana: 13 lutego 2017

Z wielka przyjemnością przeczytałam historię Vipera i Winter, łyknęłam ją w jeden dzień. Zwodził Winter przez dwa lata, chciał ją wykorzystać, tylko po to by dowiedzieć się czy coś wie na temat morderstwa jego brata, ale w miedzy czasie się zakochał,tylko nie przypuszczał, że przez to jak potraktował Winter ona go znienawidzi. Potem wydażył się ten okropny napad na Winter i wtedy Viper wiedział,że musi zrobić wszystko by z powrotem odzyskać zaufanie i miłość Winter, no i udało mu się, a ona zyskała nową rodzinę i przyjaciół.