Zatrzymać czas. Sekrety medycyny estetycznej

Wydawnictwo: Edipresse
medycyna estetczna, zdrowie, uroda
poradniki
Suerte

Takiego doktora Polska jeszcze nie miała. Lekarz, estetyczny rewolucjonista, showman. Leczy ciała i dusze. Zatrzymuje czas. Nie sprawia, że usta puchną, a rysy twarzy tracą swą naturalność. Naturalność to jego hasło. Oczy, piersi, ręce, usta... Jak z upływem czasu zmienia się nasze ciało? Co można z nim zrobić w gabinecie medycyny estetycznej i czy "to" boli? Jakie będą efekty, na jak długo, a jakie skutki uboczne? "Zatrzymać czas" to także reporterskie historie pacjentek i rozmowy z nimi. To również opowieść o życiu i karierze dra Krzysztofa Gojdzia, jego filozofii życiowej oraz rzadko spotykanej w Polsce radości z codzienności.Książka została wzbogacona o innowacyjne rozwiązanie na rynku wydawniczym - aplikację TAP2C. Dzięki niej Czytelnicy mogą skorzystać z dodatkowych treści multimedialnych.

źródło opisu: www.edipresse.pl

źródło okładki: www.edipresse.pl

Agnes73 | 2018-06-16
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, W 2018

Szału może i nie ma ale mnie się spodobał ten reportaż. Fajnie doktor opowiadał. Tylko jeszcze nasza narodowa mentalność musi się zmienić i dojrzeć do pewnych rzeczy. Niestety pewność siebie nie jest w tym kraju mile widziana a znajomość swoich możliwości i głośne mówienie o swoich sukcesach i osiągnięciach ciągle postrzegane jest w naszej kulturze jako przejaw zarozumialstwa. Zazdrośników nam nie brakuje. Najlepiej założyć habit i siedzieć grzecznie w kącie z nadzieją , że może ktoś nas zauważy. Przestarzałe to i głupie. Nasuwa mi się tutaj trafna myśl znanej osoby.
Cytuję: Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł. – Albert Einstein.

chiara | 2016-09-25
Przeczytana: 26 września 2016

Zatrzymać czas to wywiad Magdaleny Rigamonti z lekarzem medycyny estetycznej Krzysztofem Gojdziem, który zdobył popularność przyjmując licznych celebrytów i prowadząc swój program telewizyjny. Dr Gojdź jest współautorem książki, stąd obszerne opisy wykonywanych przez niego zabiegów dla zainteresowanych. Rigamonti, która jest znakomitą dziennikarką poważnego czasopisma, pozwala mu prowadzić swe wywody, a czytelnikowi wyciągać własne wnioski.

Figunia33 | 2015-11-16
Na półkach: Przeczytane, Sprzedane
Przeczytana: 14 listopada 2015

Zastanawiam się dla kogo jest ta książka...? Mam wrażenie, że to materiał reklamowy kliniki doktora Gojdzia. Albo trochę dłuższy artykuł z kolorowej gazety. Czarujący człowiek, młody bóg, seksowny, bogaty, pewny siebie a przy tym świetnie wykształcony (pierwsza lokata na amerykańskiej uczelni), empatyczny i ciepły Pan Doktor.
Może warto o nim pisać, bo w Polsce brakuje pozytywnego kultu sukcesu? Jest pewnie kult władzy, ale ludzie, którzy osiągają sukces finansowy zwykle nie wzbudzają sympatii, a raczej zawiść i przekonanie, że doszli do tych pieniędzy nieuczciwie. Bo przecież uczciwie pracując nie idzie się dorobić.
A Krzysztof Gojdź twierdzi, że idzie. Ciężką pracą.
W dodatku pokazuje, że warto dbać o swój wygląd, że nie należy wstydzić się swojego ciała i trzeba cieszyć się seksem. To również niepopularne poglądy w zaściankowej, katolickiej Polsce, gdzie kobieta po pięćdziesiątce to stara baba, która powinna siedzieć w domu i nie myśleć już dawno o "tych rzeczach". A...