Harry Potter. Książka do kolorowania

Tłumaczenie: Joanna Dziubińska
Wydawnictwo: Otwarte
Ag2S

Wspaniałe uzupełnienie kolekcji każdego fana Harry’ego Pottera! Książka do kolorowania stworzona na podstawie filmów, które pokochały miliony widzów. Otwórz ją, weź kredkę i… niech dzieje się magia! Zajrzyj do zakamarków Hogwartu, odkrywaj też inne niezwykłe miejsca w świecie czarodziejów. Ożywiaj ukochane postaci: Harry’ego, Rona, Hermionę, ich nauczycieli i przyjaciół. Przypomnij sobie...

Wspaniałe uzupełnienie kolekcji każdego fana Harry’ego Pottera!

Otwórz ją, weź kredkę i… niech dzieje się magia!

Zajrzyj do zakamarków Hogwartu, odkrywaj też inne niezwykłe miejsca w świecie czarodziejów. Ożywiaj ukochane postaci: Harry’ego, Rona, Hermionę, ich nauczycieli i przyjaciół. Przypomnij sobie niesamowite sceny: przybycie sowy z wiadomością o przyjęciu Harry’ego do szkoły, ceremonię przydzielania uczniów do poszczególnych domów, mecze quidditcha, ostatnie starcie z Lordem Voldemortem…

Ostrzegamy: w książce natkniesz się na fantastyczne stworzenia oraz niebezpieczne magiczne przedmioty.

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/

Inna_odInnych | 2017-12-12
Na półkach: Posiadam

Idealny prezent dla Potteromaniaka, który lubi rysować (i kolorować)? Kolorowanka z postaciami z Harry’ego Pottera! Tę część dostałam od mojej przyjaciółki na Boże Narodzenie i to jeden z najlepszych prezentów, jakie do tej pory dostałam ;)

To, co podoba mi się w Potterowskich kolorowankach, to okładka: Mamy tu złocenia, pewne elementy są już kolorowe, ale okładka jest tak zrobiona, że spokojnie możemy ją pokolorować i spersonalizować. Cudo.

Oczywiście okładka jest najmniej istotną częścią kolorowanki. Co znajdziemy w środku? Kilkadziesiąt stron pełnych ilustracji do pokolorowania. Część z nich jest tylko na jedną stronę, ale są takie, które zajmują dwie sąsiednie strony. Wśród nich znajdują się sceny, które znamy z filmów o Harrym Potterze. Część ilustracji to postacie na bądź stworzenia na tle (które czasami składa się z powtarzalnego wzoru). Są również „zapychacze”, czyli jeden wzór, który powtarza się na całe dwie strony. Niektóre są jeszcze takie, że wyglądają w miarę...

MarCyśka | 2017-10-29
Na półkach: Przeczytane, Mam! 😍
Przeczytana: 20 października 2017

Bardzo ładne rysunki, jednak połączenie obrazka na dwóch stronach już sprawia trudność w dokładnym pokolorowaniu go.

Ewa | 2016-11-22
Przeczytana: wrzesień 2016

Na pierwszy rzut oka oglądając tę kolorowankę pomyślałam, że chyba spodziewałam się czegoś innego. Po chwili jednak zaczęłam się zastanawiać - właściwie czego? O dziwo obrazki, które na początku wydawały mi się najmniej atrakcyjne, przyniosły mi chyba najwięcej frajdy! To moja pierwsza kolorowanka dla dorosłych i nie sądziłam, że tak mnie pochłonie - mimo, że blisko mi już do 3 z przodu, ucieszyłam się jak dziecko, dostając ją w prezencie. Dużo rysunków jest bardzo wymagających i musiałam co chwilę strugać kredki, żeby nie wyjść za linię, natomiast inne dają nam okazję do samodzielnego cieniowania na większych elementach. Na kilku stronach, po wytrwałym kolorowaniu udało mi się nawet uzyskać efekt trójwymiarowy! (pewnie tylko ja tak uważam, ale i tak cieszy) Część rzeczywiście wygląda - jak to ktoś tu skomentował - jak kiepsko przerysowane kadry z filmu, z drugiej strony to jest kolorowanka. Serio. Nie książka ze zdjęciami.
Podsumowując - choćby dla samej radości kolorowania...

Pinky | 2016-06-04

Książkę oceniam na 8/10. Obrazki są ładne, jednak jakość papieru pozostawia wiele do życzenia - na pewno markerami czy długopisami nie da rady. Polecam wszystkim fanom :)

Gwirith | 2016-02-21

Dla mnie, jako wiernej Potterhead od sama nie wiem ilu lat, była to pozycja obowiązkowa. Większość obrazków do kolorowania jest zrobiona naprawdę ślicznie i starannie, oprócz tych, które wyglądają jak przerysowane sceny filmowe, ale i te da się pokolorować. Ale to tylko mały minus (tak jak i klejona książka, szybko się rozpadnie), zalet jest zdecydowanie więcej. Wracam do tej kolorowanki za każdym razem, gdy mam wolną chwilę, także z sentymentu do ukochanej serii z dzieciństwa. Jeszcze bardziej zyskuje to, gdy w tle leci soundtrack, albo któryś z filmów o Potterze. Niesamowity klimat. Albo to tylko nostalgia mojego starego jestestwa, które nie potrafi zaakceptować dorosłości ;)

MaryMargaret100 | 2016-02-07

Piękna książka! Trochę zawiódł mnie brak malutkich detali takich jak w np. inwazji bazgrołów :-P Ale naprawdę fajnie wygląda. To miłe zajęcie na długie wieczory. Serdecznie polecam!!!

Artopolosis | 2016-02-04
Przeczytana: 04 lutego 2016

Ostatnio popularne stały się kolorowanki "dla dorosłych" jako sposób na spędzenie twórczo wolnego czasu. Powyższa książka zawiera do pokolorowania różne sceny z filmów o Harrym Potterze, herby domów Hogwartu, oraz inne graficzne wariacje związane z przygodami małego czarodzieja.
Osobiście udało mi się wygrać tę książkę w kokursie rysunkowym organizowanym przez Moondrive, więc mogę ją testować za darmo, natomiast jeśli miałabym ją kupić za jej cenę detaliczną, wynoszącą prawie 30zł to wydaje mi sie to ceną wygórowaną i bym sobie odpuściła.
Jeśli ktoś tęskni za dzieciństwem, lubi zabawy plastyczne, albo jest kolekcjonerem książek z pięknymi okładkami zapewne spodoba mu się ta urocza kolorowanka;)

martcia1987 | 2016-01-26
Przeczytana: 26 stycznia 2016

Miałam, pomalowałam i odłożyłam :) Ciekawe doświadczenie na długie zimowe wieczory ;)

Marta Pluskota | 2016-01-15
Przeczytana: 15 stycznia 2016

Mikołaj wiedział co dać ;) . Tym bardziej, że mam 10 lat prawie 11.

deshire | 2016-01-11

Prezent od Mikołaja. Magiczne, skomplikowane wzory, cudowne godziny spędzone na kolorowaniu : )