Harry Potter. Książka do kolorowania

Tłumaczenie: Joanna Dziubińska
Wydawnictwo: Otwarte
Ag2S

Wspaniałe uzupełnienie kolekcji każdego fana Harry’ego Pottera! Książka do kolorowania stworzona na podstawie filmów, które pokochały miliony widzów. Otwórz ją, weź kredkę i… niech dzieje się magia! Zajrzyj do zakamarków Hogwartu, odkrywaj też inne niezwykłe miejsca w świecie czarodziejów. Ożywiaj ukochane postaci: Harry’ego, Rona, Hermionę, ich nauczycieli i przyjaciół. Przypomnij sobie...

Wspaniałe uzupełnienie kolekcji każdego fana Harry’ego Pottera!

Otwórz ją, weź kredkę i… niech dzieje się magia!

Zajrzyj do zakamarków Hogwartu, odkrywaj też inne niezwykłe miejsca w świecie czarodziejów. Ożywiaj ukochane postaci: Harry’ego, Rona, Hermionę, ich nauczycieli i przyjaciół. Przypomnij sobie niesamowite sceny: przybycie sowy z wiadomością o przyjęciu Harry’ego do szkoły, ceremonię przydzielania uczniów do poszczególnych domów, mecze quidditcha, ostatnie starcie z Lordem Voldemortem…

Ostrzegamy: w książce natkniesz się na fantastyczne stworzenia oraz niebezpieczne magiczne przedmioty.

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/

ChicaDeAyer | 2015-12-15
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 2015 rok

Byłam dobrym człowiekiem w tym roku - odwiedził mnie Mikołaj. I po jego wizycie nie ma mnie dla świata - bo przyniósł mi taki oto prezent. Jestem w sentymentalnej podróży, w krainie fantazji i beztroski. Miło jest przypomnieć sobie wcale nie tak odległe lata dziecięce i oderwać się od przyziemnych problemów czasu doczesnego. A że towarzyszy mi w tym Harry Potter? Tym lepiej! Szkoda tylko, że książka ta jest chyba bardziej dedykowana młodszym odbiorcom - moim zdaniem zyskałaby na wartości, gdyby obrazki były bardziej abstrakcyjne i fantazyjne, na kształt innych kolorowanek antystresowych dla dorosłych. Jednak już przestaję narzekać i wracam do kredek.

Magdalena | 2015-12-01
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 27 listopada 2015

Myślałam, że kolorowanki z Harry'ego Potter'a będą WOW świetne i w ogóle. Jak się okazuje niekoniecznie tak właśnie jest. Są beznadziejnie. Zrobili to byle jak. Chociaż można znaleźć ze 2, 3 całkiem fajne.

Artopolosis | 2016-02-04
Na półkach: Przeczytane, Inne
Przeczytana: 04 lutego 2016

Ostatnio popularne stały się kolorowanki "dla dorosłych" jako sposób na spędzenie twórczo wolnego czasu. Powyższa książka zawiera do pokolorowania różne sceny z filmów o Harrym Potterze, herby domów Hogwartu, oraz inne graficzne wariacje związane z przygodami małego czarodzieja.
Osobiście udało mi się wygrać tę książkę w kokursie rysunkowym organizowanym przez Moondrive, więc mogę ją testować za darmo, natomiast jeśli miałabym ją kupić za jej cenę detaliczną, wynoszącą prawie 30zł to wydaje mi sie to ceną wygórowaną i bym sobie odpuściła.
Jeśli ktoś tęskni za dzieciństwem, lubi zabawy plastyczne, albo jest kolekcjonerem książek z pięknymi okładkami zapewne spodoba mu się ta urocza kolorowanka;)

Hybrisa | 2015-12-28
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015
Przeczytana: 28 grudnia 2015

Dorosły kontra kredki kontra wyobraźnia

Kto z nas jeszcze do nie dawna pomyślałby, że po tylu latach (kilku – kilkudziesięciu?) wrócimy do lat wczesnego dzieciństwa i zajmiemy się … kolorowankami? Dorosły człowiek! Niby taki poważny. Praca, dzieci, obowiązki. A w zaciszu domowego ogniska chwyta za kredki i pogrąża się w swoim własnym świecie. Wow. W życiu bym nie pomyślała.
A jednak. Z początku do idei „anty-stresowych malowanek” podchodziłam bardzo (delikatnie mówiąc) sceptycznie. Dopiero skuszona bardzo pozytywną przyjaciółki postanowiłam na własnej skórze przekonać się o co tyle szumu. I chociaż jestem zdziwiona… było warto. Chociaż może to wydać się śmieszne jest to rzeczywiscie ciekawa alternatywa na spędzenie wolnego czasu, powrót wspomnieniami do dzieciństwa, wyciszenie się i zrelaksowanie. Odgrodzenie się od szarej codzienności, szybkiego trybu życia i znalezienie chwili tylko dla siebie, gdzie niczym nie musimy się martwić. To już naukowo udowodnione, że kolorowanki,...

natalia | 2015-12-19
Przeczytana: 19 grudnia 2015

Jak każdy fan Harry'ego Potter'a nie posiadałam się z radości, kiedy dostałam własny egzemplarz książki do kolorowania o Harrym Potterze. Ilustracje są bardzo ładne, ale moim zdaniem bardziej podobały by się młodszym odbiorcom. Co do samych ilustracji mam mieszane uczucia. Są świetne, ale miałam duży kłopot z dopasowaniem kolorów, gdyż książka posiada "cienie", które niekiedy mi przeszkadzały. Jednak urzekła mnie rysunkami.
Serdecznie polecam, jest to świetne dopełnienie kolekcji książek o Harrym Potterze.

Kiniur | 2015-11-28

Rewelacyjna na odstresowanie! Ciekawe rysunki, ładna kreska, okładka prześliczna, a same kartki grube i papier dobrej jakości! Jedynym minusem dla mnie jest fakt, że jest to książka klejona, przez co niestety nie można pokolorować rysunku do końca przy grzbiecie (za co zresztą odjęłam gwiazdkę). Koloruję tylko kredkami więc nie wiem, czy pisaki bądź też cienkopisy sprawdzą się na tym papierze i nie będą przebijać na następną stronę. Niemniej jednak polecam! :)

Lexie | 2015-12-28
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015
Przeczytana: 28 grudnia 2015

Ogólnie kolorowanka jest bardzo przyjemna, ale niektóre ilustrację wyglądają jak kiepsko przerobione sceny z filmu.

KateWeasley | 2015-12-22

Bardzo dobrze się koloruje, strony są grube i nie przebijają, dla mnie wielkim plusem jest to że można kolorować okładkę.

TakMialoByc | 2015-12-29
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, '15
Przeczytana: 27 grudnia 2015

Wydaje mi się, że wydawcy próbują wymyślać wszystko, tylko po to, żeby jeszcze trochę zarobić na czytelnikach i fanach serii o czarodzieju. Niektóre rzeczy w kolorowance są niedopracowane i czasami wyglądają, jak zrobione "na kolanie", to jednak bardzo przyjemnie można spędzić czas z tą książką. Polecam na odstresowanie się nie tylko fanom Harry'ego, ale również osobom, które po prostu lubią bawić się kolorami.

ZaczytanaSylwia | 2016-01-07

Ostatnio kolorowanki górują popularnością nie tylko wśród młodszych, ta jest obowiązkową pozycją dla każdego fana Harrego Pottera. Książka zawiera dużo ciekawych czarno-białych ilustracji, a na końcu możemy znaleźć mały dodatek w formie zdjęć z filmu. Jeśli lubicie Pottera i spędzanie czasu kreatywnie, to serdecznie polecam!