Only for You

Wydawnictwo: Self Publishing
angielski
Simple

“In its purest form love is self-sacrificing, eternal, selfless, enduring, truthful, forgiving and indulgent. It also feels an awful lot like a kick to the stomach when you try to fight it!” All Everleigh Carsen wanted to do was complete her final semester at Hensley University and begin the life she carefully planned. When a wave of violent crime seizes campus, Everleigh is persuaded to...

When a wave of violent crime seizes campus, Everleigh is persuaded to attend a school sponsored self-defense seminar by her best friend, where she meets volunteer instructor, Hunter Charles. After Everleigh’s biting sarcasm induces Hunter to eject her from class, a tempestuous relationship is born.

Everleigh is determined to forget the striking man, but fate—that fickle shrew—continuously intervenes. Unable to escape him, she declares Hunter an enemy combatant. The only complication…Hunter is resolutely pursuing vindication…by any means necessary. Verbal warfare ensues, and despite Everleigh’s ingenious efforts, in Hunter, she has finally found her equal.

Only For You is a compelling tale of friendship, desire, and redemption—brimming with intelligent characters, witty dialogue, unexpected twists, profound sorrow, unfettered hope, and love’s unassailable perseverance.

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/18458057-only-f...(?)

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/18458057-only-f...»

Melania1987 | 2018-03-04
Na półkach: Przeczytane, 2018, Angielski
Przeczytana: 15 sierpnia 2018

ciężko było przez nią przebrnąć

Pinina_Paulina | 2016-05-07
Przeczytana: 07 maja 2016

Książka miała potencjał z którego autorka nie skorzystała.
Początek - niesamowicie mi się dłużył, mało dialogów a dużo opisów, po kilku rozdziałach pomyślałam nawet o odłożeniu książki. Jednak moja natura na to nie pozwoliła i dobrnęłam do końca.
Środek i koniec - tutaj zaczęło się kręcić, akcja nabrała tempa.
Od początku domyśliłam się o co chodzi i kto naprawdę stoi za atakami.
Główna bohaterka jak i jej przyjaciółka wzbudziły we mnie sympatię, natomiast Hunter - mam mieszane uczucia co do niego, jest dla mnie nijaki.
Moją ulubioną postacią jest Griffin i bardzo cieszy mnie fakt, że druga część poświęcona jest właśnie jemu.

brawurkadg | 2016-03-02
Przeczytana: 25 lutego 2016

„Miłość w najczystszej postaci jest ofiarna, wieczna, bezinteresowna, trwale prawdziwa, wyrozumiała i pobłażliwa. Jest również strasznym kopniakiem w brzuch, gdy próbujesz z nią walczyć!”

Wszystko czego pragnęła Everleigh Carsen to zakończyć ostatni semestr na Hensley University i rozpocząć swoje nowe życie, które starannie zaplanowała.
Gdy uniwersytet dosięga fala przemocy, Everleigh postanawia, wziąć udział w sponsorowanych zajęciach z samoobrony, do czego namawia ją, jej najlepsza przyjaciółka. Tam spotyka instruktora wolontariusza - Huntera Charlesa. Kąśliwe, sarkastyczne komentarze Everleigh skierowane do Huntera, skłaniają go do wyrzucenia jej z jego klasy, a burzliwa relacja między nimi właśnie się rodzi.

„Tylko dla ciebie” jest przekonującą opowieścią o przyjaźni, pożądaniu, i odkupieniu – pełna inteligentnych bohaterów, dowcipnego dialogu i nieoczekiwanych zwrotów akcji, głębokiego smutku, nieskrępowanej nadziei i niepowtarzalnej wytrwałej miłości

Ania | 2016-02-21

Niestety książka nie za bardzo mnie wciągnęła. Początkowo była bardzo ciekawa, ponieważ motyw ataków na kampusie, mógł być interesującą osią akcji w książce. Ev i Sam były interesującymi postaciami, ale czegoś mi brakowało. Postać Huntera również mnie nie przekonała. Chyba tylko Griffin jawił mi się jako fajny, na luzie bohater. Czekałam tylko aż się pojawi. Nie wiem czy to wina autorki, ale czasem czytając miałam wrażenie, że coś jest nie tak, a niektóre zdania są trochę bez sensu. Było to dosyć frustrujące. Mimo to jestem ciekawa 2 części bo będzie tam Griffin. :)

Mony | 2016-01-30

Fenomenalna w całej swojej okazałości!
Rozpływałam się czytając.
Historia świetnie napisana! Na samym początku obstawiałam, że psychopatą jest Lic bądź Griff. Podejrzewałam też Huntera- bo był tak cudowny iż knułam w tym pewien haczyk. Na szczęście do końca książki pozostał w moich oczach wspaniałym bohaterem.
Polecam serdecznie! ;)

Nataljx | 2016-01-20
Na półkach: Przeczytane, 2k16
Przeczytana: 20 stycznia 2016

Jedna z lepszych książek, jakie ostatnio przeczytałam. Uwielbiam charakter i sposób bycia Ev i Sam, oczywiście Hunter to świetny facet, zresztą Griffina też obdarzyłam sympatią. Cała książka jest fajnie napisana, podobają mi się cytaty na początku każdego rozdziału.
"Only for you" to świetne połączenie romansu z kryminałem z odrobiną humoru, więcej do dodania nie mam.

Magda | 2015-11-29

Ocena taka wysoka, ponieważ polubiłam poczucie humoru głównej bohaterki ;)

k_a_s_i_a | 2015-11-11
Przeczytana: 11 listopada 2015

Świetna książka. Błyskawicznie się czyta, gdyż akcja wciąga od samego początku. Jest w niej wiele emocji miłość, smutek, strata, ból, radość, przyjaźń...