Pewnego dnia

Tłumaczenie: Paweł Kopycki
Cykl: Wschód słońca (tom 3) | Seria: Rodzina Baxterów
Wydawnictwo: POLWEN
Someday
Baxterowie

KOSZMARNA SYTUACJA Dayne i Katy Matthews czują ogromną presję i ciężar obecnego stylu życia, kiedy jako gwiazdy Hollywood biorą udział w dwóch osobnych projektach filmowych. Plotki w tabloidach donoszą o problemach i niewierności w ich małżeństwie, aż w końcu na pierwszej stronie wielu z nich zostaje wydrukowane przerażające zdjęcie, które zagraża ich wspólnej przyszłości. Jedynie Dayne zna prawdę o tej fotograii. Wyjawienie jej może pomóc Kate uwierzyć w jego niewinność. Lecz odkrycie prawdy może też zniszczyć życie ludzi, których Dayne tak bardzo kocha - rodziny Baxterów. ROZDZIERAJĄCA SERCE STRATA Rodzina Flaniganów głęboko przeżywa stratę Chrześcijańskiego Teatru Młodzieżowego. Bailey i Connor widzą, że ich przyjaciele z teatru zaczynają popadać w złe towarzystwoi podejmować szkodliwe dla siebie decyzje. Flaniganowie zaczynają więc modlić się o cud, aby Chrześcijański Teatr Młodzieżowy mógł jakoś przetrwać, nawet bez dotychczasowej siedziby. CZAS NADZIEI John Baxter czyni kolejny krok w relacji z Elaine, co zmusza go do rozważenia sprzedaży domu Baxterów. Oznacza to dla niego utratę miejsca, z którym wiążą się najważniejsze i najwspanialsze wspomnienia jego życia. Kiedy pozostali członkowie rodziny zastanawiają się nad przyszłością, dochodzą do wniosku, że jak jeszcze nigdy dotąd muszą zmobilizować wszystkie siły. Wiedzą bowiem, że tylko ich dozgonna, niewzruszona miłość do siebie nawzajem pozwoli na przezwyciężenie codziennych trudności i zaowocuje w ich życiu prawdziwym szczęściem, które stanie się ich udziałem... pewnego dnia.

źródło opisu: http://www.polwen.pl/idk-487/pewnego_dnia

źródło okładki: http://www.polwen.pl/idk-487/pewnego_dnia

Ulka | 2014-06-20
Przeczytana: 20 czerwca 2014

Kolejna powieść o historii rodziny Baxterów, może nie tak mocna jak poprzednia,ale też chwyta za serce.

jusia1986 | 2014-01-13
Na półkach: Przeczytane, Rok 2014
Przeczytana: 13 stycznia 2014

Trzynasta część sagi o rodzinie Baxterów. Nie będę opisywała co się działo, bo nie chciałabym nikogo zniechęcać doczytania, gdyby przypadkiem trafił na moją recenzję, a w między czasie był na początku swojej przygody z rodziną Baxterów.

Podobnie jak pozostałe części sagi i tu znajdziemy niewątpliwie kolejne stronice opisujące losy wspomnianej przeze mnie rodziny.Tym razem dwa małżeństwa, będę musiały zawalczyć o swoje szczęście, o to, aby przysięga, którą złożyli przed ołtarzem kilka lat wcześniej, nie okazała się tylko pustymi słowami. Nie jest łatwo. Jeden z bohaterów musi walczyć nie tylko z samym sobą, ale i innymi. Jego brat natomiast, przede wszystkim będzie musiał zrozumieć, że zło, które uczynił małżonce i pośrednio bratu nie jest tym, z czego byłaby dumna jego kochająca ich matka. A przede wszystkim tym, czym on mógłby się szczycić. Młoda matka, po stracie dziecka, też będzie musiała się odnaleźć. Lecz wsparcie jej rodziny na pewno jej w tym pomoże...

Baxterowie...

kuzynka | 2011-11-11
Przeczytana: 11 listopada 2011

Jak zwykle piękna, wzruszająca i mądra opowieść. Nie mogę doczekać się kolejnej :)

Lenka | 2011-01-20
Przeczytana: 12 listopada 2011

Cudna :)

edzia8689 | 2016-09-23

Bardzo fajna Książka. Wciąga bardzo. Przyjemnie się czyta- warto!!!

kasiunia2408 | 2012-08-24

Cała seria po prostu rewelacyjna :)

Anna | 2016-02-06

Czyta się szybko łatwo i przyjemnie. Po prostu kto się wciągnął w losy rodziny Baxterów, ten musi przeczytać wszystkie części. Nawet jeśli momentami robi się to męczące, nudne i przewidywalne.

DzikieWęże | 2011-11-16

Czytam czyyyyyyyyyyyytam czyyyyyyyyyyyyyyyytam
czeeeeeeeeeeekam czeeeeeeeekam
aż książka nabierze sensownego biegu
102 strona i nic

Opinia po przeczytaniu:

Książka nudna... jeden wątek mnie zainteresował,ale po prosu sposób jej pisania mnie denerwował. Każdy rozdział poświęcony jest innej rodzinie. Aby przeczytać to co mnie interesowało musiałam przeczytać prawie 100stron dupereli.
Pisana w dziwny sposób.
A to oznacza:
Jakiś opis od akapitu na kilka linijek i nagle (w tym samym akapicie bez odstepu) myślnik i zaczyna się dialog.
Jak jest dialog to ja chcę to widzieć!Powinno być przyjście do następnego akapitu.

aleksandraw | 2013-08-28
Przeczytana: 2011 rok