Sprytna kuchnia, czyli kulinarna ekonomia

Okładka książki Sprytna kuchnia, czyli kulinarna ekonomia Jan Kuroń
Okładka książki Sprytna kuchnia, czyli kulinarna ekonomia
Jan Kuroń Wydawnictwo: Edipresse kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Edipresse
2015-11-16
2015-11-16
przepisy kulinarne oszczędności

Okładka książki Przy jednym stole. 100 przepisów z mięsem i wegańskich Aneta Kuroń, Jan Kuroń
Przy jednym st... Aneta Kuroń, Jan Ku...
Okładka książki Kulinarne inspiracje z Biedronką Jakub Kuroń, Jan Kuroń
Kulinarne insp... Jakub Kuroń, Jan Ku...

Niestety... Po przeczytaniu wstępu nastawiłam się bardziej na książkę o tym jak gotować, by było ekonomicznie. Liczyłam na większą ilość wskazówek oraz porad dotyczących zarządzania kuchnią. Kolejne rozdziały rozwiewały jednak moje nadzieje. Więcej tu ogólników niż szczegółów. Jeżeli szukacie podręcznika dla kucharza amatora, to tego tutaj nie znajdziecie.

Książka przeczytana a właściwie przejrzana. Liczyłam na więcej informacji, zwłaszcza tych ze strony ekonomicznej kuchni, ale niestety mało takich. Niektóre przepisy wcale do tanich nie należą... a też jakieś odkrywcze nie są. Każdy, kto choć trochę gotuje i lubi gotować, wie o lokalności i sezonowości.
Niestety ale za oryginalną cenę bym nie kupiła.

Niestety ale za oryginalną cenę bym nie kupiła.

1976

Dostałam tę książkę-na szczęście, bo cena jest moim zdaniem zawyżona. Za dużo zdjęć z bazarków-brak pomysłu na treść?. Za mało konkretnych przepisów. Zresztą z ekonomią nie bardzo mają one coś wspólnego. Myślałam,że będzie to zbiór przepisów jak z podstawowych składników stworzyć oryginalne i tanie dania. Tymczasem przepisy są mało odkrywcze a część produktów zbyt droga by można nazwać je ekonomicznymi.
Zawiodłam się na tej pozycji. W takiej cenie można kupić dużo lepszą książkę.

Spodziewałam się czegoś więcej po tej książce kucharskiej. W końcu nazwisko do czegoś zobowiązuje. Niestety - kolejna zwykła i przeciętna książka kucharska. Do tego droga.

• Zdrowie
  • Wyzwanie LC 2019
  • Sprzedane
  • 2020r.
  • Kulinarne przygody...🍕🍉🍟🍤🥝🍖🍩🍰😋
  • 2019 Rok

Dodaj cytat z książki Sprytna kuchnia, czyli kulinarna ekonomia