Śpiewnik. Największe polskie hity wszech czasów

Wydawnictwo: PWH "Arti", Warszawa 2015
muzyka
Marcin B

Śpiewnik. Największe polskie hity wszech czasów to zbiór niezapomnianych piosenek, które od lat towarzysza nam podczas rodzinnych uroczystości, spotkań w gronie przyjaciół i znajomych, przy ognisku, grillu czy na wycieczkach. To utwory, które są wciąż aktualne i chętnie śpiewane przez pokolenia: piosenki ludowe, biesiadne, harcerskie, turystyczne, szanty, żołnierskie i okolicznościowe. W...

W książce nie zabraknie złotych przebojów.

źródło opisu: PWH "Arti", Warszawa 2015

źródło okładki: google

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!