W stolicy kwiatów

Tłumaczenie: Tomasz Molski
Seria: Boys Love
Wydawnictwo: Kotori
Hana no Miyako de
dramat, romans, okruchy życia, yaoi, manga
komiksy
saru

Motoharu Tsujimura i Akira Hasumi przyjaźnią się od dziecka, każdą wolną chwilę spędzając razem. Jednak pewnego dnia Motoharu odkrywa, że to, co czuje do Akiry, wykracza poza ramy przyjaźni. Szczerze wyznaje Akirze swoją miłość, ale zostaje odrzucony. Przyjaciel odsuwa się od niego, zaś Motoharu topi smutki w alkoholu, w towarzystwie gejsz. Tymczasem obaj rozpoczynają studia na tej samej uczelni i nie ma możliwości, żeby się nie spotykali...

Spin-off historii opisanej w mandze Tylko kwiaty wiedzą.

źródło opisu: Kotori, 2015

źródło okładki: http://www.kotori.pl/

Anezka | 2019-04-14
Na półkach: Przeczytane, Manga, Sprzedane, 2019
Przeczytana: 14 kwietnia 2019

Nie mam pojęcia o co chodzi z pierścionkiem i papierami adopcyjnymi, ale ok, niech tak pozostanie. Manga taki średniaczek, można przeczytać, ale nic się nie traci jeśli się nie przeczyta.

Turmaline | 2016-08-26

Kupiłam i przeczytałam jednym tchem. Genialne uwieńczenie całej historii, w dodatku w zaledwie jednym tomiku autorce udało się wykreować dwie zupełnie (no, może nie aż ,,zupełnie'') nowe postacie i pokazać je z różnych stron, za co ma ode mnie wielki plus. Zdecydowanie polecam!

Belcia70 | 2016-02-26
Przeczytana: 26 lutego 2016

Cudo!! Wzruszające, zabawne, urocze i czego tu więcej chcieć? Uwielbiam kreskę Rihito Takarai taka delikatna :) Gorąco polecam!

Kanra | 2016-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2016

Cudo! Nie myślałam, że będzie takie świetne, jest ciekawe, fabuła nie staje w miejscu ani na moment, jest śmiech i łzy. Niczego tutaj nie brakuje. Gorąco polecam fankom i fanom gatunku oraz osobom niezdecydowanym :)

Kattowitz | 2015-12-07
Przeczytana: 07 grudnia 2015

Fantastyczny spin-off "Tylko kwiaty wiedzą". Myślałam, że będzie to historia zupełnie inna, ale bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie dalsza historia postaci znanych z "Kwiatów". No i pokrewieństwo bohaterów tych dwóch nie tak do końca odmiennych historii ;)

Laura Szaszkiewicz | 2015-11-19
Przeczytana: 19 listopada 2015

Dzisiaj kupiłam i dzisiaj przeczytałam. Aż się popłakałam na pierwszej historii.. i na drugiej też! <3