Szczęście dla Pań. Krótki kurs dobrego życia dla każdej z nas

Seria: Poradniki na obcasach
Wydawnictwo: Lingo
kobieta, szczęście, psychologia
poradniki
Aniszon

„Szczęście dla Pań. Krótki kurs dobrego życia dla każdej z nas” to poradnik psychologiczny, który pomoże Ci być szczęśliwą na każdym etapie życia. Teoretycy szczęścia twierdzą, że tylko w minimalnym stopniu zależy ono od zasobności portfela, kariery, pozycji społecznej i towarzyskiej. Jego odczuwanie jest przede wszystkim uzależ­nione od podejścia do świata, interpretacji zdarzeń, nastawie­nia do ludzi, tego, jak reagujemy na codzienne problemy.

„Szczęście dla Pań” wydawnictwa Lingo to tytuł z nowej serii „Poradniki na obcasach” – książek pisanych przez dziewczyny, które znają się na rzeczy, skierowanych do dziewczyn (i facetów – o ile dziewczyny pozwolą im podejrzeć).

Z najnowszym poradnikiem Lingo przejdziesz krótki kurs dobrego życia, dzięki któremu:
– odkryjesz, co cię naprawdę uszczęśliwia
– dowiesz się, jak zachować pogodę ducha wobec życiowych wyzwań – przy wyborze partnera, zakładaniu rodziny, w macierzyństwie, w kryzysach małżeńskich, w pracy zawodowej.
– nauczysz się dbać o zdrowie ducha i ciała oraz patrzeć na świat tak, jak to robią ci, którzy uważają się za szczęściarzy.

Znajdziesz w nim także:
– psychoporady i przydatne techniki radzenia sobie w trudnych życiowych momentach
– wskazówki, jak budować dobre relacje w związku, w pracy, z bliskimi
– ciekawostki, psychotesty, słowniczek

źródło opisu: http://www.wydawnictwolingo.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwolingo.pl/

Agata | 2019-03-05
Przeczytana: 05 marca 2019

Po przeczytaniu "Pieniędzy dla pań" przyszedł czas na "Szczęście dla pań". I naprawdę szczerze wierzyłam, że ten poradnik będzie choć trochę lepszy od poprzedniego, który miałam okazję mieć w dłoniach. Niestety, kolejny zawód.

Poradnik do życia nie wnosi w zasadzie niczego. Informacje w nim zawarte nie stanowią ani żadnych porad, ani ciekawostek. To w zasadzie informacje, których myślę, że każdy człowiek jest świadomy. Trauma po rozwodzie, okres menopauzy i wahania nastroju oraz hormonów z tym związane? A czy to przepraszam nie jest oczywiste?

Poradnik znowu- jest ładnie wydany, podzielony na rozdziały, które co prawda są bez sensu, ale tę kwestię pominę, jest znowuż dużo niewykorzystanych stron, na których znajdują się jakieś obrazeczki niekoniecznie wnoszące cokolwiek do tematu.

Zastanawiam się tylko, gdzie jest to, o czym napisane zostało na okładce- zdrowie dla ciała i duszy? Trochę psychologii na co dzień? Porady, co nas uszczęśliwia? Albo to przespałam podczas czytania,...

szpilka | 2017-04-01

Beznadzieja. Otrzymałam tę książkę, zatem musiałam ją przeczytać na wypadek gdybym została zapytana o recenzję. Jeszcze czegoś tak płaskiego nie czytałam. To tak jakby wziąć pierwsze lepsze informacje z netu i przepisać je na papier. Podziwiam wydawnictwo, które zdecydowało się wydać taką szmirę. Podziwiam autorkę, że miała odwagę podpisać się nazwiskiem pod taką szmirą.