Motylem jestem, czyli piosenka o mnie samej

Okładka książki Motylem jestem, czyli piosenka o mnie samej
Okładka książki Motylem jestem, czyli piosenka o mnie samej
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka muzyka
muzyka
Prószyński i S-ka

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Łapa w łapę Kamila Łapicka, Andrzej Łapicki
Łapa w łapę Kamila Łapicka, And...
Okładka książki Gwiazdy mają czerwone pazury Krystyna Janda, Bożena Janicka
Gwiazdy mają c... Krystyna Janda, Boż...
Okładka książki Warto mimo wszystko. Pierwszy wywiad rzeka Anna Dymna, Wojciech Szczawiński
Warto mimo wsz... Anna Dymna, Wojciec...

Książka jest starannie wydana, zawiera wiele pięknych, klimatycznych zdjęć.

Jest to wywiad rzeka z Ireną Jarocką, którza szczerze, z dystansem do siebie i ludzi, opowiada o swoim życiu i karierze.

Lubię takie książki. Kolejny dowód jak dużo pracy i samozaparcia wymaga odniesienie tak zwanego sukcesu.

Polecam.

Książka jest starannie wydana, zawiera wiele pięknych, klimatycznych zdjęć.

Polecam.

Warto przeczytać. Wspaniała osoba, bardzo ciekawe życie, mądra i pouczająca książka. Piękna i elegancka kobieta, która odeszła zbyt wcześnie, dopiero niedawno przypadkiem znalazłam jej piosenkę z M. Boltonem...
Pod koniec książki świetny opis chińskiej herbaty.

Pod koniec książki świetny opis chińskiej herbaty.

Piękna opowieść nieżyjącej już I. Jarockiej. Napisana ciepłym, lekkim językiem. Czyta się z przyjemnością. Mowa o życiu usłanym nie tylko różami. Początki kariery, życie prywtne. Radość życia, szczęście rodzinne, satysfakcja zawodowa- to temat tej książki.Piękne zdjęcia. Talent,subtelność i urok osobisty Pani I. Jarockiej - sprawia smutek, że odeszła tak szybko.

Irena Jarocka - ciepła, mądra kobieta. Tak jest przedstawiona w książce, którą stanowi wywiad-rzeka. Można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o samej piosenkarce, jak i o czasach, w których zaczęła i rozwijała się jej kariera. Do tego piękne zdjęcia.

• Przeczytane 2012
  • Wypożyczone z biblioteki
  • ROK 2008
  • Domowa biblioteczka
  • Biografie/Wspomnienia

Dodaj cytat z książki Motylem jestem, czyli piosenka o mnie samej