Zemsta z północy

Cykl: Thea z dalekiej Północy (tom 29)
Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
I tolvte time
romans, saga norweska
Amanda

Benjamin pokłócił się z Jettą. Pewnego dnia, gdy przechadza się uliczkami Svolvaer, spotyka Solveig, która powróciła na północ. Z kolei znajomość między Karlem a Regine kwitnie. Każde z nich wierzy, że spotkało świetną partię. Wkrótce jednak Karl odkrywa, kim w rzeczywistości jest jego wybranka. - A więc pochodzisz z Lofotów, Regine? Albo raczej Birgit? - O czym ty mówisz?!- Kobieta umknęła...

- A więc pochodzisz z Lofotów, Regine? Albo raczej Birgit?
- O czym ty mówisz?!- Kobieta umknęła spojrzeniem i zaczęła nerwowo kręcić guzikiem płaszcza.
- Skończ z tą grą, Birgit - rzucił ostro. - Wiem o tobie wszystko. O mężu, którego zabiłaś, o pieniądzach, które przywłaszczyłaś, i o dziecku, które ukradłaś!

źródło opisu: Ringier Axel Springer Polska, 2015

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!