Ufo kuku!

Seria: A KUKU! [Babaryba]
Wydawnictwo: Babaryba
8 (5 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Aghama

Seria innowacyjnych, kartonikowych książek dla najmłodszych stworzona przez Herve Tulleta, autora wielu bestsellerów dla dzieci, m.in. NACIŚNIJ MNIE, KOLORY, TURLUTUTU NA WAKACJACH. Wykonane z twardego kartonu, poprzez swoja "schodkową" budowę, pobudzają dzieci do aktywnej lektury, wciągając do zabawy również rodziców. A KUKU! to seria książek dla najmłodszych czytelników: do wspólnego...

A KUKU! to seria książek dla najmłodszych czytelników: do wspólnego czytania, wymyślania własnych bajek oraz nauki wyrazów dźwiękonaśladowczych.

W serii ukazały się: SUPER TATA, UFO KUKU!, JUŻ JADĘ!, DUŻY CZY MAŁY?

źródło opisu: http://babaryba.shoparena.pl/pl/p/UFO-KUKU-Herve-Tullet/155

źródło okładki: http://babaryba.shoparena.pl/pl/p/UFO-KUKU-Herve-Tullet/155

Betka666 | 2017-12-09
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci-mam

Z pozoru sprawia wrażenie nieciekawej. Nie miałam na nią pomysłu, na czytanie jej z 3letnim synem. Dostaliśmy ją gratis do zamówienia kilku książek z wydawnictwa Babaryba. Syn się w niej zakochał! Pomysł na czytanie sam wpadł do głowy, kiedy obserwowałam reakcje syna. "Ufo kuku" wywołuje nawet po roku, salwy śmiechu. Najwyraźniej my, dorośli, nie jesteśmy w stanie tej książki zrozumieć, za to dzieci tak! Na prawdę warta zakupu, mamy masę śmiechu, polecam :)

bibi | 2016-04-15
Przeczytana: kwiecień 2016

Schodkowa budowa książki rzeczywiście wymusza na dziecku samodzielne jej czytanie, wymyślanie historii, wydawanie dziwnych dźwięków. Seria A KUKU! przeznaczona jest dla najmłodszych czytelników. UFO KUKU!, jak i pozostałe tytuły w serii wykonane są z twardego kartonu. Łatwość przewracania stron i oryginalna grafika wciągają do zabawy. Wyrazy dźwiękonaśladowcze i ilustracje bardzo inspirują i pomyślane są tak, że dzieci chcą je ciągle oglądać, powtarzają słowa, wpatrują się w bohaterów, i chcą jeszcze, i jeszcze. A potem wymyślają, co się wydarzyło, dlaczego takie miny, takie słowa, dopowiadają własne zdarzenia.