Pokusa

Okładka książki Pokusa Laurelin Paige
Okładka książki Pokusa
Laurelin Paige Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Uwikłani (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Uwikłani (tom 1)
Fixed on You
Wydawnictwo Kobiece
2015-11-19
2015-11-19
2013-06-24
Monika Pianowska
klub tajemnice erotyka seks uczucia przeszłość mrok obsesja fascynacja namiętność pożądanie grzechy

Całkiem ciekawa i fajnie opisana jeśli idzie o sceny erotyczne.
Nie było jakichś niepotrzebnych dram, kłótni. Były owszem nieporozumienia ale takie które odrazu wyjaśniane. Nie ma cukierkowego zakończenia w postaci nagłego wyznania miłości. Owszem widać i czuć między nimi głębsze uczucie i Hudson nie zaprzeczył temu a dla niego to już było jak wyznanie miłości.
Było mi ogólnie szkoda Hudsona że nie miał wsparcia w matce, która traktowała go okropnie. Cierpiał na przypadłośc, która nie była jego wina a ona zachowywała się jakby to jak postępował było zaplanowanym działaniem. Fajnie ze poznał Alayne która go rozumiała, wspierała i kochała. Zaufał jej i związali się naprawdę.

Całkiem ciekawa i fajnie opisana jeśli idzie o sceny erotyczne.
Było mi...

O jejciu! Cóż to za pikantny romans!
A więc tak, nie powiem by mnie zachwycił od pierwszych stron, wręcz przeciwnie, czułam zażenowanie gdy już na trzeciej stronie bohaterka poznała Tego wspaniałego i już koniec, przepadła. Ehhh, pomyślałam, już nie dla mnie takie historie, ale czytałam dalej. I gdzieś w połowie nagle się wkręciłam i już czekałam by sięgnąć po książkę. Trochę oklepane, ale trochę też nowe, ciekawe i podniecające? Nie byłam też pewna zakończenia i jakoś tak ciężko mi było się rozstać.
Podsumowując, dobra lektura, na każdą porę roku i na dobry nastrój ☺️

O jejciu! Cóż to za pikantny romans!

Trochę pokręcona, ale mimo wszystko dającą się przeczytać książka o bardzo burzliwym romansie. Nie brakuje w niej gorących scen, które rozbudzają zmysły.

Od samego początku głównych bohaterów ciągnie do siebie. Jest między nimi naprawdę mocna chemia. Układ, na który idą jest trochę lekko naciągany i przewidywalny. Ona wiedziała na co się pisze,a mimo to zachowuje się trochę jak księżniczka z humorami. On, z kolei, jest zaborczy i wie czego chce, ale skrywa w sobie trochę mroczną stronę. Jednak widać, że próbuje z tym walczyć i pokonać swoje "słabości". Można powiedzieć, że oni oboje są w pewnym sensie dla siebie lekartwiem i wzajemnie próbują się "wyleczyć" z ich problemów.

Całość nawet szybko się czyta i w pewnych momentach nawet ciekawi. Zastanawiające jest jednak to, co autorka wymyśliła w II części skoro mają być dalsze losy Alayny i Hudsona, a przecież spokojnie mogłyby się skończyć w I części.

Po opisie spodziewałam się czegoś więcej. Alayna pracuję w klubie nocnym i marzy o awansie. Trzyma się też z dala od mężczyzn, którzy mogą wywołać nie zdrową obsesje. Zwłaszcza, że już miała kiedyś problemy z prawem. Jednak na jej drodze staje miliarder przy którym czuję szybsze bicie serca. Huson Pierce, który ma dla niej ofertę nie do odrzucenia. Jakos od początku nie polubiłam Hudsona tak samo jak brata Alayny. Książka nie skradła mojego serca i trochę dłużyło mi się jej czytanie.

Póki co najlepsza historia erotyczna jaką czytałam. Wciągnełam w dwa miesiące wszytskie części, a to sie nie zdarza.

Lekka, miło się czyta.

Lekka, miło się czyta.

Czyta się szybko, dość przyjemnie, ale książka niczym nie zaskakuje ... temat maglowany w kółko jeden i ten sam...Bogaty "psychopatyczny "Facet i młoda atrakcyjna Kobieta, ostry sex itd. Itp.. bla bla bla:)

Fantastyczna.

Fantastyczna.

Scenariusz powtarzany w kółko. Nie jest oczywiście okropna, że nie da się jej przeczytać, ale niczym nie zaskakuje. Po prostu historia jak wszystkie inne tego typu. Opisy scen erotycznych strasznie mdłe, proste, a momentami nawet prostackie.

Co tu dużo mówić... pogmatwana historia, pogmatwani ludzie, pogmatwane relacje.
Dla mnie bardzo sympatyczna książka, którą przeczytałam dosłownie jednym tchem. Polecam

Co tu dużo mówić... pogmatwana historia, pogmatwani ludzie, pogmatwane relacje.

• Romans