Uwikłani. Pokusa

Cykl: Uwikłani (tom 1)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Fixed on You
karollllllla

Młoda, piękna i niezwykle inteligentna Alayna Withers właśnie obroniła tytuł MBA na prestiżowej nowojorskiej uczelni. Pracuje w klubie nocnym i marzy o awansie na stanowisko menedżera. Z mocnym postanowieniem stara się trzymać z dala od mężczyzn wyzwalających w niej chorobliwą obsesję miłosną, przez którą popadła w problemy z prawem. Alayna jest pewna, że nic nie jest w stanie zakłócić jej...

Alayna jest pewna, że nic nie jest w stanie zakłócić jej doskonałego planu. Nie przewidziała jednak, że na jej drodze, w najmniej oczekiwanym momencie, stanie diabelnie przystojny miliarder Hudson Pierce – nowy właściciel klubu nocnego, w którym pracuje Alanya. Mężczyzna od pierwszych chwil zawładnie sercem kobiety, która nie będzie potrafiła oprzeć się wszechogarniającemu pożądaniu.

Wkrótce Hudson składa Alaynie propozycję nie do odrzucenia. Wybuch namiętności między nimi sprawi, że kobieta ulegnie zmysłowemu uczuciu, budząc głęboko skrywane grzechy przeszłości. Nie tylko swoje…

Czy mroczna przeszłość kochanków przeszkodzi im w walce o wspólną przyszłość?

źródło opisu: www.wydawnictwokobiece.pl

źródło okładki: www.wydawnictwokobiece.pl

kryminalnakuchnia | 2017-03-06

Taką miałam wielką chrapkę na tą serię, tak wielkie nadzieje w niej pokładałam, a tu taka porażka.

Niestety "Uwikłani.Pokusa" to kolejna książka z tych, które oprócz ciekawej okładki nie proponuje, nam czytelnikom, nic lepszego.

Płytkie, proste, czasami wręcz prostackie dialogi o "Dupie Maryny", wręcz odpychają. Nie wiem czy to kwestia tłumaczenia książki, czy autorka rzeczywiście operuje tak ograniczonym słownictwem.

Główna bohaterka Alayna, miała być nader inteligentną adeptką ekonomii, albo księgowości (mniejsza z tym) z jakże prestiżowym papierkiem MBA w ręku. Miała plany co do swojej kariery, jak i tego co chce robić w życiu.

Niestety podczas rozwoju akcji, Pani Laurelin Paige najprawdopodobniej o tym zapomniała, bo zrobiła z głównej bohaterki typową moneciarę, której banknoty z Benjaminem Franklinem wręcz odbijały się na czole i były motywem przewodnim.

Sytuację minimalnie ratuję Hudson, który zdaje się wydawać normalnym facetem. Z problemami i przeszłością, ale za to...

Kasiek | 2015-11-21
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 21 listopada 2015

Ta książka wciągnęła mnie od pierwszego zdania, choć przyznam, że tak do końca nie wiem, co jest tego główną przyczyną. Niby historia jakich wiele, okładka też niczym się nie wyróżnia, a opisu na okładce nawet nie czytałam, a jednak wciągnęła mnie na kilka godzin. Przede wszystkim jest świetnie opowiedziana i dobrze się ją czyta.
Narracja jest w pierwszej osobie. Główna bohaterka przedstawia swój punkt widzenia, a biorąc pod uwagę charakter jej związku z przystojnym i bogatym biznesmenem, intrygująca jest ta tajemniczość i nieznajomość emocji, które nim targają. Problemy, z którymi oboje borykali się w przeszłości, nie należą do pospolitych. Nie są wyidealizowanymi bohaterami, skrzywdzonymi i leczącymi swoje rany, jak to najczęściej bywa, ale są tymi, którzy ranili. Ich związek nie należy do łatwych, konfliktów i niewygodnych sytuacji nie brakuje, co stale podtrzymuje zainteresowanie. Autorka nie poskąpiła też ciekawych dialogów, przepełnionych ciętym językiem i niewybrednym...

Beata | 2016-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2016

Książka niezła, ale tylko tyle. Jedyne, co mi się podobało, to główni bohaterowie,inni niż zazwyczaj, wcześniej to oni wykorzystywali i ranili psychicznie swoich partnerów, teraz tworzą swoisty związek terapeutyczny. Pomysł świeży, ale niestety słabo wykorzystany, spłycony, a mogłoby wyjść naprawdę dobra powieść erotyczna.

mania_kch | 2014-02-22
Na półkach: Przeczytane, 2014

Bardzo lubię takie książki, takie historie i takich bohaterów czyli dobrze napisana, pełna tajemnic i intryg historia z bardzo wyrazistymi bohaterami.
Wiem, że wiele już jest takich książek na rynku i za każdym razem kiedy sięgamy po nową historię oczekujemy, że ona nas czymś zaskoczy, że będzie w jakiś sposób wyjątkowa i zawładnie naszymi emocjami i może ta książka nie różni się aż tak bardzo od tych innych jednak ma w sobie coś takiego co ciągnie czytelnika do nieustannego czytania i przeżywania jej.
Zachęcam do przeczytania tej książki, ja z pewnością sięgnę po kolejne części.

kaktusowaona71 | 2017-03-23
Przeczytana: 22 marca 2017

Zapewne wypadałoby jakoś uzasadnić przyznanie maksymalnej ilości punktów, dla książki z działu czystej, stuprocentowej erotyki.
Jakoś sensownie tą decyzję umotywować, podeprzeć żelaznymi argumentami, przedstawić przekonujące pobudki...
A otóż nic z tego.
Po prostu nie wiem, co takiego jest w tej książce, co sprawiło, że czytałam ją ( a właściwie połykałam ) ze wstrzymywanym oddechem, ciągłymi palpitacjami serca i zachowywałam się prawie jak wściekłe zwierzę, kiedy musiałam przerwać lekturę, aby iść do pracy.
Większość czytelniczek zapewne odbiera tą pozycję, jako zupełnie przeciętną historię z powielonymi po raz milionowy schematami.
Dla mnie jednak była to .. cóż.. „wyprawa do domu” :)
I niech każdy myśli o tym sformułowaniu, co chce :)
Przypuszczam, że nałożyło się tu na efekt końcowy, wiele płaszczyzn.
Nie dość, że już na samym początku okazało się, że środowisko w którym rozpoczyna się akcja, to moje marzenia z lat wczesnej młodości, to na dokładkę, główna postać kobieca...

Książkowo_czyta | 2018-01-18
Przeczytana: 31 grudnia 2017

„Uwikłani. Pokusa” to pierwszy tom cyklu powieści erotycznych autorstwa Laurelin Paiże. Główną bohaterką opowieści jest Alayna Withers. Młoda kobieta jest barmanką w nocnym klubie, uwielbia tam pracować, ale liczy na awans na stanowisko menadżera i w tym celu właśnie zdobyła dyplom z zakresu marketingu na prestiżowej uczelni.

Alayna jest nie tylko inteligentna, wyróżnia ją także nieprzeciętna uroda. Paradoksalnie jest to jedna z przyczyn, które sprawiają, iż młoda kobieta bardzo często pakuje się w kłopoty popadając w obsesję na punkcie niewłaściwych mężczyzn. Nasza bohaterka postanawia więc unikać głębszych relacji, aby dzięki temu trzymać się z daleka od tego typu tarapatów.

Pewnego wieczoru w lokalu, gdzie pracuje Alayna pojawia się młody, bogaty, niesamowicie przystojny i ogromnie tajemniczy mężczyzna… Jak okazuje się nieco później jest to nowy właściciel klubu niejaki Hudson Price.

W ten sposób rozpoczyna się burzliwa i przepełniona namiętnością znajomość tych dwojga. W...

lulamae | 2014-03-11
Przeczytana: 03 marca 2014

Dla mnie to ten typ książki, który czyta się szybko, całkiem przyjemnie i jest na jeden wieczór (i może kawałek nocy).

Alayna i Hudson. On bogaty, cholernie przystojny, niezdolny do miłości. Ona dziewczyna, która za cel postawiła sobie unikanie facetów takich jak Hudson.
Wiążą się układem, jednak zasady układu nieco się komplikują.

Nie wyciągnęłam może z niej niczego szczególnego i głębokiego (ale nie uważam też, że jest to płytka historia). Z pewnością sięgnę po drugą część.

snll | 2014-01-14
Przeczytana: 12 stycznia 2014

Przeczytana jednym tchem, historia o walce z demonami przeszłości oraz próbie doświadczenia i zrozumienia co to właściwie jest miłość.

Oczywiście nie zabrakło namiętności i rewelacyjnej chemii między bohaterami. To wybuchowy duet - w jednej chwili świat nie istnieje, są tylko oni i ten moment, w drugiej na skutek odkrywania sekretów przeszłości i częściowego powtarzania dawnych błędów, są krzyki i łzy. Tak naprawdę tych dwoje po prostu walczy o siebie nawzajem i o rodzące się uczucie, które trudno im zdefiniować. Bo czy właśnie tak wygląda i objawia się prawdziwa miłość, do której rzekomo nie są zdolni?

Powieść dostarczyła mi wiele emocji i rumieńców na twarzy. Pokochałam duet Alayna-Hudson i gorąco im dopinguję. Autorka miała fajny pomysł na książkę w stylu "dziewczyna na niby", co prowadzi do wielu ciekawych zdarzeń. Dajcie się uwieść Hudsonowi, bo facet jest niesamowity ;D

Ogólne dodatkowe informacje: powieść napisana jest przyjemnie i lekko, nie jest wulgarna, sceny łóżkowe...

Aniutka90 | 2016-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2016

Jeśli kochacie Jessiego Warda i Gideona Crossa i szukacie kolejnego przystojniaka - oto on - Hudson Pierce! Mimo, że książka nie wnosi niczego nowego, fabuła niczym nie zaskakuje to namiętność i pasja bije od niej tak, że nie można się oderwać! Ani na sekundę! Wciąga, elektryzuje i pobudza. Jestem bardzo mile zaskoczona tym jak się w niej zatraciłam.
Polecam gorąco.

Karolina Jędraszak | 2015-02-01

Uwielbiam takie książki. Bohaterowie mają wewnętrzne razy, które przysparzają im wiele problemów i komplikacji.
Bohaterka i jej cechy są chyba zhiperbolizowanymi odczuciami każdej kobiety. Czy kocha, jest wierny, czy o nas myśli? Każdą z nas nawiedzają takie myśli. Większość potrafi je jednak wyciszyć lub zignorować. Alayna tego nie umie. Każde zbyt bliskie otwarcie się sprawia ,że traci kontrolę nad swoim życiem i czynami. Czy porzuci bezpieczeństwo dla być może chwilowego i złudnego szczęścia?
Hudson jest manipulujący, twardy i niebezpieczny.. szczególnie dla takiej kobiety jak Alayna. Od samego początku jednak, nie czytając treści książki dosłownie lecz między wierszami nie potrafię mu nie ufać. Nie można przeżyć kilku dekad bez jakichkolwiek sekretów. Mężczyzna jest od samego początku szczery i zafascynowany Alayna. Przez swoją matkę widzi siebie w najgorszy sposób. Czasami te co mówi lub robi nie jest dokładnie tym, czym chce żeby było.
Dwoje ludzi na przeciw całemu światu......