Just Say When

Wydawnictwo: Kaylee Ryan
przyjaciel brata, romans, miłość
angielski
Simple

How am I supposed to resist her when I can’t escape her? If he ever found out, it would ruin our friendship. Even with that At first, she was too young for me and that made it easy to stay away. Now, it's a struggle to keep my distance. Burying myself in work for the past two years, avoiding any thought of her, has worked, until now. She's everywhere, in my dreams, in my gym, and in my...

Burying myself in work for the past two years, avoiding any thought of her, has worked, until now. She's everywhere, in my dreams, in my gym, and in my heart. I'm not sure when I fell in love with Ava Evans, but I am completely in love with my best friends baby sister.

My name's Ava Evans and I'm in love with my older brother's best friend, Nate Garrison.

In theory, it's a good plan. However, even the best-laid plans fall through. Seeing him, being around him, alerts all my senses and I dream about being his, wrapping myself in his arms and never letting go. The only problem – he sees me as his sister.

Saving myself for someone who will make my heart race, most definitely.
Saving myself for marriage, not hardly.‬‬knowledgeall she would have to do is...

Just Say When.

źródło opisu: https://www.kayleeryan.com/justsaywhen

źródło okładki: https://www.kayleeryan.com/justsaywhen

ppaula195 | 2019-01-08
Przeczytana: 08 stycznia 2019

Ava od zawsze podkochuje się w najlepszym przyjacielu jej brata- Nate. wie że jej uczucie jest niemożliwe ponieważ jej brat nie zaakceptowałby ich związku oraz nie sądzi że chłopak odwzajemnia jej zauroczenia. Po kilku latach znów sie spotykają. On jest właścicielem siłowni do której ona przychodzi z przyjaciółmi. Nate zauważa ze jego dwaj kumple a zwłaszcza jeden z nich zaleca se do Avy i nie może pohamować swojej zazdrości mimo upływu lat. Nate nie potrafi przyznać że kocha dziewczyne mimo że wszyscy dookoła sie zorientowali. Jednak gdy zdobywa sie na odwage, okazuje sie że Ava tez go kocha jednak czy jej opiekuńczy brat który jest także jego najlepszym kumplem to zaakceptuje ? Jak dla mnie książka jest bardzo dobrym czaso-umilaczem :) Polecam

Jagusia | 2018-10-18

Jest to całkiem słodka opowieść o dwóch starych "przyjaciołach", którzy mają szansę na ponowne połączenie i prawdziwą relację, a ich jedyną przeszkodą jest Jej starszy brat, a Jego najlepszy przyjaciel.

Melania1987 | 2018-01-14
Przeczytana: 2015 rok

książka przewidywalna, nie powala swoją orginalnością

Ewelina | 2016-02-11
Przeczytana: 24 stycznia 2016

Fajna książka, lekka i przyjemna i czyta się naprawdę szybko.
Nate i Ava od dawna są w sobie zakochani, lecz oboje ukrywają swoje uczucia. Nate jest najlepszym przyjacielem starszego brata Ave.
Przez parę lat się nie widzieli i przez przypadek spotykają się ponownie. Zaczynają się umawiać lecz ukrywają to co ich łączy ze względu
na Brody'ego, brata Ave.
Denerwowała mnie ta sytuacja z Brodym, no ale wszystko dobrze się skończyło.

lulamae | 2016-02-04
Przeczytana: 04 lutego 2016

Znają się od lat.
Ona jest zakazaną młodszą siostrą jego najlepszego przyjaciela.
On jest najlepszym przyjacielem jej brata.
Od lat skrycie w sobie zakochani. Spotykają się teraz ponownie i wszystkie te tłumione od dawna uczucia wyrywają się na powierzchnię.
To historia Ava Mae i Nate'a.

Przeciętność nad przeciętnościami...
Historia jakich wiele, niczym się niestety nie wyróżniająca, stały ubity schemat bez prób wdrożenia jakiejkolwiek oryginalności.
Nie urzekła mnie ta historia, wynudziła w sumie.
Noah niby był słodki, ale to za mało, aby historia zyskała miano 'dobrej'.
Zawiodłam się.

bookish | 2016-02-04
Przeczytana: 04 lutego 2016

Ocalić siebie do małżeństwa, nie trudno. Ocalić siebie dla kogoś, kto sprawi, że moje serca będzie biło, z całą pewnością.
W teorii jest to dobry plan, jednak nawet najlepiej ułożone plany nawalają. Widzenie go, bycie wokół niego, alarmuje wszystkie moje zmysły i marzę o byciu jego, owijać się w jego ramionach i nigdy nie puścić. Jedyny problem - on widzi mnie jako siostrę.
Nazywam się Ava Evans i jestem zakochana w najlepszym przyjacielu mojego starszego brata, Nate Garrison.
Ukrywając się w pracy w ciągu ostatnich dwóch lat unikam myśli o niej, pracując, aż do teraz. Ona jest wszędzie, w moich snach, w mojej siłowni, w moim sercu. Nie jestem pewien, kiedy zakochałem się w Ave Evans, ale jestem całkowicie zakochany w młodszej siostrze mojego najlepszego przyjaciela. Na początku była dla mnie za młoda i łatwo mogłem trzymać się z daleka. Teraz, to walka, aby utrzymać dystans. Jak mam się jej oprzeć, kiedy nie mogę uciec od niej? Jeśli on dowiedziałby się, to zniszczyłoby naszą...

k_a_s_i_a | 2016-01-29
Przeczytana: 29 stycznia 2016

Książkę przyjemnie się czytało. W sumie do samego końca trzyma w niepewności, gdyż brat Avy nadal się nie odzywa.
Ava i Nate świetnie do siebie pasowali. W zasadzie nie było miedzy nimi żadnej niezręczności, bo znali się od dziecka.
Brody z kolei nie zbyt przypadł mi do gustu... Rozumiem, że mógł się zdenerwować że jego najlepszy przyjaciel jest z jego ukochaną siostrzyczką, ale żeby robić takie sceny... Poza tym sam ukrywał swoje własne tajemnice.
Na szczęście wszystko zakończyło się HAPPY AND=em i wszyscy żyli długo i szczęśliwie:)