Silva rerum. Felietony radiowe

Wydawnictwo: Attyka
Knieja

Bogusław Nierenberg - pracownik naukowy i dziennikarz; dyrektor Instytutu Kultury Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego; profesor nadzwyczajny w Uniwersytecie Opolskim; członek Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego i Oddziału Polskiej Akademii Nauk w Katowicach; autor kilku monografii naukowych oraz kilkudziesięciu artykułów i rozdziałów poświęconych zarządzaniu i ekonomice mediów, a także reklamie i komunikacji społecznej. Jest także autorem tomiku poetyckiego "Dychotomia uczuć". Książka "Silva rerum" to wybór felietonów, które autor prezentował na antenie radia Opole.

źródło opisu: wydawnictwo Attyka 2009

źródło okładki: http://www.attyka.net.pl/