Miłosne kawałki: dwanaście opowiadań oraz kontynuacja powieści "Uciekaj Króliku"

Seria: Abenka
Wydawnictwo: Bellona
Licks of Love
Barbara Cendrowska

Najnowszy zbiór dwunastu opowiadań, z których większość łączy osoba autora sześćdziesięciokilkuletniego pisarza, dokonującego bilansu swojego dotychczasowego życia, związków z kobietami, rodzicami i dorastającymi dziećmi. Książka przedstawia świat oglądany oczyma człowieka doświadczonego, patrzącego nań wyrozumiale i z dobroduszną ironią, zawiera także pochwałę instynktu życia, triumfującego wbrew wielu przeciwnościom. Uzupełnieniem tomu jest kontynuacja znanej i popularnej w Polsce powieści Updike'a „Uciekaj, Króliku”.

Trithemius | 2016-07-08
ancur | 2014-11-17