Stopy Pana Boga /Metafizyczny przewodnik po tatrach

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Powieść ta ma formę mantry, która pozwala przemierzać wraz z jej bohaterem pasma, wzniesienia, doliny i szczyty, ułatwia pokonywanie trudności, ale przecież pozwala również na zdobywanie siebie, wejście do podświadomości i snu. [...] Wędrówka po Tatrach w Stopach Pana Boga to nie tylko przemierzanie gór i odwiedzanie schronisk, to także poszukiwanie śladów Stworzenia, mitologii, marzeń i czasu. [

Aleksandra | 2014-10-31

Nie dałam rady. Przebrnęłam przez kilkadziesiąt stron i stwierdziłam, że zwariuję. Pseudofilozoficzny bełkot bez żadnej logiki.

Anaki | 2014-07-15

Jakiś czas temu pomyślałem,że fajnie by było opisać Tatry wędrując od schroniska do schroniska.Nie musiałem czekać zbyt długo i taka książka się pojawiła.Niestety książka moim zdaniem jest bardzo słaba,pseudofilozoficzne wywody,nienaturalne dialogi,sytuacje i spotkania odrealnione, pasujące bardziej do książek SF lub marzeń niespełnionego fantasty.Jak dla mnie temat wciąż czeka na realizację.

Joanna | 2014-04-04

Klęczącego
U stóp Pana Boga
Tatr"

***********************************************************************

"...jak niewiele brakuje każdemu z nas do uzyskania stanu zadowolenia. Chciałbym uświadomić ludziom, że najczęściej bardzo prosty gest może odmienić życie. Pragnę pomóc w odnalezieniu drogi do radości."

cytaty pochodzą z książki

lila | 2017-06-05