Pani Męskich Umysłów

Wydawnictwo: Self Publishing
Pani Męskich Umysłów

Powieść opowiada historię młodej, bogatej i niezwykle utalentowanej Kobiety, która prowadzi swoje życie w dość nietypowy sposób. Jej celem jest sprawowanie władzy w każdy z możliwych sposobów, a przede wszystkim tej na płaszczyźnie seksualnej. Główna bohaterka Aleksandra, ceni sobie niezależność i jest niezwykle wyrafinowaną i pełną seksapilu kobietą. Wszystko zawdzięcza swojemu ojcu, który...

seksualnej. Główna bohaterka Aleksandra, ceni sobie niezależność i
jest niezwykle wyrafinowaną i pełną seksapilu kobietą. Wszystko zawdzięcza
swojemu ojcu, który wprowadził ją w mroczną otchłań pożądania, władzy i
perwersyjnego seksu. Wkrótce spotyka na swojej drodze kogoś równie władczego jak Ona sama, ten mężczyzna wdziera się w jej świat starając przejąć nad nią władzę, co prowadzi do rywalizacji seksualnej po między nimi. Zaczyna poznawać smak prawdziwych uczuć, których nigdy nie było dane jej poznać, to wywraca jej świat do góry nogami. Powieść przedstawia także losy ludzi, którzy są jej w pewien sposób bliscy i także poznają smaki nowych doświadczeń, co pozwala im dostrzec pewne wartości. Gwarantujemy, że po przeczytaniu pierwszego rozdziału tej powieści zapragniesz więcej, a na ciele
poczujesz dreszcz podniecenia i elektryzującej ekscytacji. Kobiety szaleją na jej punkcie, a Mężczyźni marzą o Takiej kobiecie jak główna Bohaterka.

Wejdź w świat, w którym wszystko jest możliwe. Świat, w którym nie ma tabu.

źródło opisu: http://www.empik.com/pani-meskich-umyslow-mytyk-an...(?)

źródło okładki: http://wyczerpane.pl/2513,pani-m-skich-umys-w.html

Daniel | 2019-02-23
Przeczytana: 20 lutego 2019

Ta książka odrzuca już po kilku stronach - błędy ortograficzne i interpunkcyjne, fatalna stylistyka, zawalona korekta, brak spójności czasowej w krótkich zdaniach. Nie, tego się po prostu nie da czytać.

Anastazja | 2017-09-09

Ciekawa historia z potencjałem. Jednak tutaj moje pozytywne odczucia się kończą.

Po przeczytaniu dużej ilości pozytywnych opinii, czuję się oszukana, gdyż wg mnie był to raczej reportaż, niż powieść. Nie mogłam się też doszukać podobieństw do „50 twarzy Greya”, czy bardziej drastycznych scen niż w „Grey’u” (jak tutaj kilka osób obiecywało), wprost przeciwnie.

Generalnie „Pani męskich umysłów” była dla mnie rozczarowaniem. Najbardziej rzuca się w oczy znaczna ilość błędów w tekście – mnóstwo literówek, powtórzeń w akapitach, nierówne marginesy itp. Sprawia to wrażenie niedbałości i bardzo rozprasza podczas czytania.

Osobną kwestią jest sama treść. Po raz pierwszy mam wrażenie, że w ogóle nie poznałam głównych bohaterów, nie wywołali we mnie żadnych emocji, nie zdążyłam ich polubić, ani znienawidzić, bo w zasadzie akcja przeskakuje co parę zdań, czasem brakuje ciągu logicznego i sensu oraz ukazania reakcji bohaterów. Brakowało mi w tym wszystkim bardziej rozbudowanych portretów...

Kristen | 2017-03-27
Przeczytana: 21 marca 2016

Książka świetna. Nieprzewidywalna, zaskakująca. Jednak jeśli ktoś liczy na to, że bohaterka jest kobietą dominującą to może się zawieść. Takiej Aleksandry jest tu mało. Dominą była ona wcześniej. Teraz spotkała mężczyznę dla którego zmienia swoje życie. Zatem tytuł książki jest mylący.

Brak dziesiątej gwiazdki za słabe sformatowanie tekstu. W wielu miejscach przydałaby się korekta. Źle wstawione przecinki, poucinane końcówki itp. Mnie osobiście rozpraszało to.

KarolinaKa | 2016-07-01

Erotyk, który nie do końca spełnił moje oczekiwania. Nie wiem czemu ale ciężko mi się czytało, a historia mnie nie przekonała. Ojciec wciągnął córki w coś takiego? Nie do końca w to uwierzyłam. Nie mniej jednak jeśli Pani Mytyk napisze jeszcze jakiś erotyk, to sięgnę po niego z czystej ciekawości.

Aleksji | 2016-01-26
Przeczytana: 26 stycznia 2016

WYWIAD z Anną Mytyk: http://facebook.com/Stanzaczytany

Ostatnio zastanawiałam się, czemu książki napisane są tak, jakby bohaterowie dopiero się rodzili. Akcja zazwyczaj rozwija się powoli, a my poznajemy historię od samego początku. Powoli, stopniowo ,,wprowadzamy" się do ich życia, a dopiero później jakaś sytuacja nas - i bohaterów - zaskakuje. Czemu taki schemat jest tak... znany? Czemu możemy przewidzieć, że za chwilę coś się stanie? To już obeznany grunt, a na takiej płaszczyźnie zazwyczaj tworzy się książki...

Wyobraźcie sobie więc moje zdziwienie, kiedy zaczynam czytać książkę i nagle BUM! - i to na samym początku! Nie czekałam zbyt długo, aby poznać historię bohaterów. Już od pierwszych stron odniosłam wrażenie, że weszłam w sam środek zdarzeń, a to bardzo miła odskocznia w schematycznym świecie. W końcu, jeśli poznajecie nową osobę, nową bohaterkę Waszego realnego życia, dowiadujecie się stopniowo o jej przeszłości lub teraźniejszości. To właśnie tutaj zastajemy. Sam...

Oczytana | 2016-01-11

Książka wpadła mi w ręce podczas spotkania z Autorką w outlecie.
Jestem pozytywnie zaskoczona nie tylko jej treścią i tym, jak dosadnie została napisana, ale przede wszystkim tym, że Pani Anna jest świetną osobą. Zawsze sądziłam, że ludzie, którzy piszą książki, są zamknięci i nie można z nimi rozmawiać na luzie. Myliłam się! Pani Anna opowiedziała mi nieco o swojej twórczości i zdradziła kilka sekretów, dotyczących jej planów na przyszłość związanych z pisaniem. Niebawem ma pojawić się jej kolejne dzieło, na które czekam jak nikt inny! Jeżeli chodzi o Panią męskich umysłów, która stoi dumnie na mojej półce z cudownym wpisem i autografem. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam ją przeczytać i polecam każdemu, kto nie boi się emocji, niecodziennych zdarzeń i bardzo dosadnie opisanych scen erotycznych.

Baśka | 2015-12-14

Nie jestem profesjonalną recenzentką dlatego nie będę oceniać profesjonalnie. Jako zwykła, szara czytelniczka, która uwielbia erotyki, romanse i emocjonalne historie. Mogę powiedzieć jedynie tyle, że książka świetna. Nie ma w niej smęcenia i zagmatwania, jak w niektórych tego typu. Historia rzeczywiście specyficznie się zaczynająca, ponieważ ojciec daje córce prezent, w postaci mężczyzny, z którym praktykuje ostry seks przez dwa lata. Uczy się sprawowania i pozbawiania mężczyzn władzy, co jest bardzo intrygujące, jednak ma to sens! Ponieważ takie praktyki nie tylko pomagają tej dziewczynie w relacjach damsko-męskich, ale przede wszystkim zdobywa ogromne uznanie i sławę. Tworzy własną fimę i bardzo dobrze nią zarządza. Także jednym słowem spełnia zamiary swojego ojca, który właśnie dlatego dał jej taki prezent. Później autorka wprowadza nas w nowy świat z jakim przychodzi się zmierzyć głównej Bohaterce. Całokształt oceniam na maksimum, ponieważ nie brakuje w tej powieści niczego. To...

Ernest | 2015-12-14

Książkę zapupiłem z myślą o żonie i jak się zresztą okazło, był to trafny wybór. Pochonęła ją w trzy wieczory i ciągle powtarzała, że bardzo ją wciągnęła. Kiedy małżonka zaczęła cytować mi sceny, które ociekały mocną erotyką, stwierdziłem, że i ja przeczytam. Uwinęłem się szybciej niż ona, ponieważ przeczytałem w zaledwie dwa wieczorki i muszę przyznać nie tylko jako czytelnik, ale jako mężczyzna, że wiele razy moja męska strona bardzo się pobudzała podczas czytania. Historia Aleksandry to bardzo dobrze napisany erotyk, tak mogę spokojnie tak nazwać tę książkę. Dużo ostrych scen, dużo emocji, brak monotonii, co naprawdę jak dla mnie jest bardzo dobre. Dynamiczny przebieg wydarzeń porywał mnie, niejednokrotnie. Polecam tę książkę w imieniu własnym, ale i także swojej żony. Już dawno nie pamiętam, aby coś tak lekko się czytało. :-)

Dorota | 2015-12-09
Przeczytana: 29 października 2015

Ja tę książkę przeczytałam około dwa miesiące temu i na początku nie sądziłam, że będzie to jakaś rewelacja. Wiadomo nie od dziś, że jest wiele książek o zabarwieniu mocno erotycznym, jednak zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona. Nigdy dotąd nie spotkałam się z się z tym, aby Autor pisał w sposób prosty, a jednocześnie niezwykle inteligentnie pobudzał umysł czytelnika. Nie wiem, ile osób tak miało, ale ja po przeczytaniu tej książki bardzo głęboko zaczęłam się zastanawiać nad swoim życiem. Dlatego to, tak bardzo mnie zaskoczyło. Jeżeli chodzi o wątki czysto erotyczne, to tutaj daję ogromny plus. Już dawno żaden erotyk mnie tak nie nakręcał. Sama historia tytułowej Aleksandry jest bardzo zaskakująca i szczerze mówiąc, na początku myślałam, że to jakieś dziwactwo, bo żeby ojciec wprowadzał córkę w świat seksu? Dzisiaj mówię stanowcze tak! Sądzę, że ci, którzy czytali będą wiedzieć, o co mi chodzi. Super powieść i naprawdę dużo wniosła do mojej głowy.

Olga | 2015-12-09

Jestem miłośniczką temperamentnej literatury i sięgając po tę książkę, robiłam to z myślą zaspokojenia swojego czytelniczego głodu. Nie zawiodłam się i muszę przyznać, że ta książka jest rewelacyjna! Nie zabrakło mi w niej niczego. Świetnie przedstawiona historia młodej kobiety, dosadnie napisane sceny erotyczne, bardzo dużo emocji i napięcia. Jednym słowem, wisienka na torcie wśród mocnych erotyków!
Szukałam gdzieś kolejnych części tej książki, ale nie znalazłam. Mam nadzieję, że będą kolejne, bo naprawdę dawno się tak nie wciągnęłam.