Interrupted Vol. 3

Cykl: Interrupted (tom 3)
Wydawnictwo: Amazon Digital Services
Interrupted Vol. 3
angielski
JoeBlack

His words play in my head over and over. Everywhere I look he's there and it's killing me. Whenever our eyes meet all I can see is the darkness in his eyes. I hate him. I hate that I spent all my time worrying about him and looking for him. I hate everything he stands for. I don't care if we share an unbreakable bond. It doesn't matter that he won't let me go. I won't go back to him. I'm...

It doesn't matter that he won't let me go. I won't go back to him. I'm moving on with my life with my other half and I'll be happy.

How can I spend my life with someone who lies? How can I love him again knowing his cold heart will never thaw?

I'll never fall for his games. I'll never believe his words.

I hate him.

źródło opisu: www.goodreads.com

źródło okładki: www.goodreads.com

Mooseix | 2017-10-29

Podobała mi się, szkoda tylko, że te książki są bardziej jak opowiadania, krótkie, zawężone. Myślę, że gdyby miały rozmiar uniwersalny (np 300 stron a nie 70) można byłoby stworzyć z tego pomysłu, z tej historii dużo lepszą powieść. A tak, wszystko było okrojone do minimum (niestety)

martello90 | 2016-02-13
Przeczytana: 04 lutego 2016

Jest to dość ciężka, życiowa historia. Wiemy jaką historie mają za sobą Ci bohaterowie i wiemy, że mają problem by z tym bagażem przejść do porządku dziennego, zrozumieć, że to co im sie przydażyło nie było ich wyborami tylko wpłynięciem na to innych. Ciężkimi przeszkodami to ich wieczności. Gdyby nie Grayson myślę, że wciąż byliby oddaleni od siebie, zgorzkniali, bez wspólnego porozumienia. Dzięki miłości do tego dziecka i chęci zbudowania wspólnych dobrych relacji dotarli do siebie i potrafili zacząć ze sobą normalnie rozmawiać. Budować normalne, ludzkie relacje.
Jest to książka, dla dojrzalszych czytelników.

bookish | 2016-01-10
Przeczytana: 10 stycznia 2016

jak pierwsza część mnie zaciekawiła, druga utrzymała poziom tak ta nie specjalnie mi odpowiadała. myślę, że to dlatego iż zawiodłam się tym faktem, kiedy doszło do wyjaśnienia prawdy. tyle na to czekałam, a tu tak po prostu zostało potraktowane, a do tego jeszcze to przepychanie między głównymi. jak nie jedno to drugie, niby dorośli ludzie, ale serio? autorka mogła tę część skończyć już na poprzednim tomie.

Ewitka | 2015-12-25
Na półkach: Przeczytane, E-book, 2015, Erotyk
Przeczytana: 23 grudnia 2015

Ta część jak dla mnie najsłabsza i wieje nudą. Tym razem to Cam wyprowadza się od Aydena i przejmuje częściową opiekę nad synem i tak przez całą książkę dojrzewa do tego, że pomimo wszystko kocha Aydena. W międzyczasie pojawia się jeszcze tajemniczy Eric, a na koniec żyli długo i szczęśliwie. Dobrze, że to już koniec...

k_a_s_i_a | 2015-11-29
Przeczytana: 29 listopada 2015

Ostatni tom wiele wyjaśnia. Z początku Cam i Ayden są w "separacji". Dziewczyna odeszła od niego gdyż nie mogła dłużej znieść jego tajemnic, a na domiar złego on jeszcze pogarszał sytuację zachowując się jak dupek. Z czasem zaczeła się nawiązywać między nimi nić porozumienia i tak krok po kroku wszystko zaczęło się układać w dobrym kierunku. Oczywiście nie obyło się bez dramatów. Jednak najważniejsze że Cam i Ayden po dziesięciu latach w końcu się odnaleźli.

lulamae | 2015-10-28
Przeczytana: 28 października 2015

Na wstępnie chciałam podziękować autorce, że zlitowała się i zakończyła serię na trzech tomach, bo więcej bym nie zniosła.
Nabawiłam się przez tą serię bólu głowy i to bynajmniej nie z powodu przyjemnych doznań.

Ja naprawdę nie rozumiem skąd ta ocena? Przecież w tej książce nic się nie trzyma kupy. Wszystko jest tak strasznie chaotyczne, rozmemłane, nielogicznie wytłumaczone, że to aż smutne.
Jestem wykończona Cam i Aydenem. Ich decyzje (lub ich brak) są jak chorągiewka na wietrze - co rozdział to w inną stronę. Ja ich po pierwsze nie rozumiałam, po drugie nie nadążałam za ich zmianami podejść do ich sytuacji, po trzecie naprawdę miałam wrażenie, że każde z nich ma co najmniej z 2-3 osobowości w sobie, które ujawniają się kiedy im się spodoba. NIE - ja ich nie polubiłam, ich historia mnie nie urzekła, a ich charaktery wystawiły moje nerwy i cierpliwość na prawdziwą próbę.

Ja nie mówię, bo może i zamysł fabuły był nienajgorszy tzn. no potencjał mógł mieć - ale na zamysłach się...

magpie101 | 2015-10-22
Przeczytana: 22 października 2015

Dobra trylogia, ktora od poczatku jest bardzo zagmatwana ze wzgledu na tajemnice glownego bohatera. Momentami byl on denerwujacy jednak jako czytalnik bylam na tyle ciekawa, ze mialam ochote czytac dalej czerpiac z tego przyjemnosc. Polecam.