Kij w Dupie 2

Wydawnictwo: Wydawnictwo Gindie
U Badyla, tom 2
komiksy
Wkp

Kij w Dupie to komiks internetowy o barze, przyjaźni, narkotykach i byciu bucem wobec innych ludzi.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/kij-w-dupie/2

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/kij-w-dupie/2

Wkp | 2015-10-16
Przeczytana: 19 października 2015

Z BADYLEM W DUPIE

Badyl znów ma kłopoty; a raczej ma je ciągle, czyli ciąg dalszy polskiego web-komiksu w wydaniu papierowym.

Akcja drugiego tomu zaczyna się w chwili skończenia części pierwszej. Rycerze Zakonu Czystej Ludzkości demolują bar „Kij w dupie” (czy jak kto woli „U Badyla”), a policja nie zamierza kiwnąć palcem. Janek wpada na pomysł w swoim stylu – zamierza zgłębić nieznane zakamarki lokalu, w skrócie: zawędrować do Piekła, gdzie prowadzi jeden z korytarzy. Badyl w towarzystwie Pauli i Lamii, z braku alkoholu, decyduje się napić specyfiku z flaszki, przez którą w tomie poprzednim kupił bar. Efekt? Odzyskana po kilku dniach świadomość wita go w tym samym towarzystwie i miejscu, ale kto wyremontował lokal i co działo się przez czas, którego nie pamiętają?

Okoński dociska tym razem pedał gazu i zabiera nas w dziką podróż rodem z „Kac Vegas” przez najbardziej tajemniczą polską knajpkę, w towarzystwie bohaterów tak ze świata tamtego, jak i tego, choć wcale nie mniej od...