Kij w Dupie

Wydawnictwo: Wydawnictwo Gindie
U Badyla
komiksy
Wkp

Kij w Dupie to komiks o barze, przyjaźni, narkotykach i byciu bucem wobec innych ludzi.

źródło opisu: http://sklep.gindie.pl/komiksy/20-kij-w-dupie.html

źródło okładki: http://sklep.gindie.pl/komiksy/20-kij-w-dupie.html

Adawar | 2017-07-07

Krótko i na temat : To jest KUR@% świetne !

Kreska , Humor , Bohaterowie , klimat ... jestem pełen podziwu dla pana Okońskiego że udało mu się stworzyć tak świetnie czytający się komiks od którego naprawdę trudno się oderwać .

PolishPopkulturę | 2015-10-19
Przeczytana: 19 października 2015

Mój ulubiony webcomic wreszcie wydany na papierze! Piękna sprawa. Uwielbiam, za humor, i za bohaterów. Polecam, tym bardziej, że można przeczytać za darmo i dopiero potem zadecydować, czy chce się mieć na półce wydanie papierowe. Wygooglujcie sobie "Kija w dupie" i przekonajcie się o jego genialności na własnej skórze!

Więcej o komiksach piszę na fb.com/polishpopkulture

Wkp | 2015-10-15
Przeczytana: 15 października 2015

KIJ CI W… OKO

Kto mógłby się powstrzymać przed sięgnięciem po komiks o takim tytule? Na pewno nie ja. Jakie jednak mogłyby być wrażenie z podobnej lektury? Różnorodne. Na szczęście w tym wypadku są jak najbardziej pozytywne.

Badyl wiedzie życie, jak wielu. I jak wielu życie to ma jeszcze wieść. Wszystko zmienia jego siostra, Janek, która z nagła wpada do mieszkania brata z flaszką bliżej nieokreślonej zawartości. Łyk trunku ścina i ją i Badyla i towarzyszącą im Paulinę z nóg. Odzyskana przytomność wita ich po dłuższym czasie w tajemniczej piwnicy. Co się stało? Jak się tu znaleźli? Kogo zabili? Na szczęście szybko okazuje się, że spełnili podstawowe marzenie każdego – kupili bar. A właściwie to Badyl bar kupił – i to za pieniądze, jakie miał odłożone na mieszkanie. Jego związek trafia szlag, właściciel baru o nazwie „Kij w dupie”, miejsca o niezbyt przyjemnej sławie, za nic nie chce odkupić z powrotem, w samym lokalu uparcie pojawia się tajemnicza persona, a kolejna, jeszcze...