To Write Like a Woman: Essays in Feminism and Science Fiction

Okładka książki To Write Like a Woman: Essays in Feminism and Science Fiction Joanna Russ
Okładka książki To Write Like a Woman: Essays in Feminism and Science Fiction
Joanna Russ Wydawnictwo: Indiana University Press językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Indiana University Press
1995-01-01
1995-01-01
0253209838
science fiction feminizm gender

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki The Future Is Female! 25 Classic Science Fiction Stories by Women, from Pulp Pioneers to Ursula K. Le Guin Ursula K. Le Guin, Joanna Russ, James Tiptree, Lisa Yaszek
The Future Is ... Ursula K. Le Guin, ...
Okładka książki Not the Only Planet: Science Fiction Travel Stories Brian W. Aldiss, Damien Broderick, Stephen Dedman, Greg Egan, Lisa Goldstein, Garry Kilworth, Paul McAuley, Joanna Russ, Robert Silverberg, John Varley, Gene Wolfe
Not the Only P... Brian W. Aldiss, Da...
Okładka książki The Dark Descent Robert Aickman, Clive Barker, Ambrose Bierce, Michael Bishop, Algernon Blackwood, Robert Bloch, Ray Bradbury, Ramsey Campbell, Robert W. Chambers, Lucy Clifford, John Collier, Philip K. Dick, Charles Dickens, Thomas M. Disch, Harlan Ellison, Dennis Etchison, William Faulkner, Charles L. Grant, Nathaniel Hawthorne, Shirley Jackson, Henry James, Montague Rhodes James, Stephen King, Russell Kirk, Joseph Sheridan Le Fanu, Tanith Lee, Fritz Leiber, H.P. Lovecraft, Richard Matheson, Edith Nesbit, Fitz-James O'Brien, Flannery O'Connor, Joyce Carol Oates, George Oliver Onions, Charlotte Perkins Gilman, Edgar Allan Poe, Joanna Russ, Michael Shea, Robert Smythe Hichens, Theodore Sturgeon, Iwan Turgieniew, Karl Edward Wagner, Manly Wade Wellman, Edith Wharton, Gene Wolfe, Walter de la Mare
The Dark Descent Robert Aickman, Cli...