Pathways to Elfland: The Writings of Lord Dunsany

Wydawnictwo: Wildside Press, Owlswick Press
monografie
angielski

Amazon pod tym ISBN-em podaje: "[Trade] Paperback... Betancourt & Company (December 1, 1989)" 1 wydanie książki (harcover): kwiecień 1989. Wydawnictwo Wildside Press powstało w 1989 roku i jednym z jego założycieli był pisarz sf&f John Betancourt. Mój egzemplarz to trade pb, POD, z datą 8 grudnia 2009 (LaVergne, TN USA). Ta edycja Wildside najwyraźniej ukazała się po raz pierwszy w l....

1 wydanie książki (harcover): kwiecień 1989. Wydawnictwo Wildside Press powstało w 1989 roku i jednym z jego założycieli był pisarz sf&f John Betancourt. Mój egzemplarz to trade pb, POD, z datą 8 grudnia 2009 (LaVergne, TN USA). Ta edycja Wildside najwyraźniej ukazała się po raz pierwszy w l. 2000-2009 (choć w zasadzie data 1989 jest możliwa, niemniej jednak Wildside w tamtych latach nie zaczynało od wznowień, a POD-y jako podstawa działania pojawiły się później, wraz z upowszechnieniem druku elektronicznego; Wildside przejęło także kilka specjalistycznych wydawnictw, jak Starmont, Borgo, Cosmos, W. Paul Ganley i otworzyło własne imprinty, w tym w twardej oprawie, jak np. Prime Books) jak przypuszczam.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: amazon.com

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!