Twój wyjątkowy dar

Wydawnictwo: Szaron
8 (5 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
bajka religijna, 3-7 lat,
BiG_m

Po niewątpliwym sukcesie książki JESTEŚ WYJĄTKOWY czas na drugą z serii książkę: Pewnego ranka Łemiki budzą się i odkrywają, że każdy z nich otrzymał specjalny dar. Są tym bardzo podekscytowane. Każdy z darów doskonale pasuje do osoby, która go otrzymała! Kiedy odkrywaja, do czego mają służyć poszczególne podarunki, zaczynają rozumieć, że moga ich używać, by zmieniać rzeczywistość. Ta...

Ta historia pomoże dzieciom zrozumieć, ze Bóg dał im szczególne dary,
których mogą używać, by Mu służyć.

Max Lucado jest autorem bestelerów, duchownym i ojcem trzech córek. Jego książki dla dzieci takie jak “Opowiedz Mi Historię” i “Powiedz Mi Sekret” zdobyły Złoty Medal ECPA, a “Jesteś Wyjątkowy” sprzedało się w prawie 3 milionach egzemplarzy.

David Wenzel znany jest z ilustracji i grafiki do opowiadania J.R.R Tolkiena “Hobbit”. Wenzel robi ilustracje od prawie 30 lat, ma na koncie nagrodę BFA od Hartford Art School. Robił także ilustracje do “Czapki Dla Ivana” Maxa Lucado.

źródło opisu: http://szaron.pl/6923-Twoj-wyjatkowy-dar-Max-Lucado-9788363271527.html

źródło okładki: http://szaron.pl/6923-Twoj-wyjatkowy-dar-Max-Lucado-9788363271527.html

orchideaidea | 2016-03-30
Przeczytana: 30 marca 2016

Najprościej i najskuteczniej byłoby dostawać od życia rady właśnie w formie podobnych bajkoopowiastek:).
Ta książeczka opowiada historię prostego życia jej bohaterów, doskonale oddając sens poniższych słów:

"Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz!."

Prosto i z przesłaniem:)

BiG_m | 2015-10-16
Przeczytana: 16 października 2015

Kontynuacja ''Jesteś wyjątkowy''. Taka sobie książeczka, chyba jej celem jest pokazać, że możemy służyć innym przy pomocy darów, które otrzymaliśmy od Boga.
Podoba mi się idea, że Bóg wymaga od nas tylko tego, co nam dał/przeznaczył. Polecam.