Twój wyjątkowy dar

2015-01-01
2015-01-01
32 min.
bajka religijna 3-7 lat

Najprościej i najskuteczniej byłoby dostawać od życia rady właśnie w formie podobnych bajkoopowiastek:).
Ta książeczka opowiada historię prostego życia jej bohaterów, doskonale oddając sens poniższych słów:

"Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz!."

Prosto i z przesłaniem:)

"Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz!."

Prosto i z przesłaniem:)

Kontynuacja ''Jesteś wyjątkowy''. Taka sobie książeczka, chyba jej celem jest pokazać, że możemy służyć innym przy pomocy darów, które otrzymaliśmy od Boga.
Podoba mi się idea, że Bóg wymaga od nas tylko tego, co nam dał/przeznaczył. Polecam.

• Bajki religijne
  • Literatura amerykańska i kanadyjska
  • 5latek
  • Dzieci: do zdobycia
  • Dziecięce

Dodaj cytat z książki Twój wyjątkowy dar