Nowe Światło na Wniebowstąpienie

Tłumaczenie: Barbara Mińska
Wydawnictwo: P&G Editors
A new light on ascension
Patrycja Lech

„Książka Diany Cooper – Nowe Światło na Wniebowstąpienie – przypomina mi, dlaczego tu jestem i o co w tym wszystkim chodzi. Powiedzieć, że jest dla mnie inspiracją to za mało – opisać ją jako moją biblię nie będzie przesadą.” – Susan Clark, The Sunday Times Książka jest na wskroś duchowa – jest w niej zawartych tyle informacji, że mogłaby obdzielić kilka innych pozycji. Monada, energia...

Książka jest na wskroś duchowa – jest w niej zawartych tyle informacji, że mogłaby obdzielić kilka innych pozycji. Monada, energia Mahatma, Wniebowstąpieni Mistrzowie oraz ich promienie, wielowymiarowe czakry, mantry, komnaty wniebowstąpienia to tylko drobna część tego, o czym można przeczytać w tej książce. Kumeka, Mistrz Ósmego Promienia, jeden z Wniebowstąpionych Mistrzów, rozpoczął przekazywanie Dianie Cooper informacji w końcówce lat 90tych. Od tamtej pory nasza planeta przeszła przez wiele zmian – miało miejsce ogromne przyspieszenie tempa podnoszenia wibracji. Kumeka przez cały ten czas kontaktował się z Dianą Cooper, przygotowując ją do dzielenia się informacjami z ludzkością. Ta wiedza, wcześniej ofiarowana nielicznym, jest teraz dostępna milionom posłańców światła chętnych pomóc w zadaniu przeniesienia tej planety do światła.

źródło opisu: http://pracownia-aniolow.pl/nowe-wiato-na-wniebowstpienie/

źródło okładki: http://pracownia-aniolow.pl/nowe-wiato-na-wniebowstpienie/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!