Lev

Cykl: Shot Callers (tom 1)
Wydawnictwo: Self Publishing
angielski
mclena

From the moment Lev Leokov spots the young woman hiding behind her hair in the middle of the gentleman's club, he can't take his eyes off of her. For the very first time in his life, he is affected. Having been told his entire life that he can't process or understand emotion, he considers it a big deal. When Mina Harris gets caught red-handed with a wallet that isn't hers, she falls apart....

When Mina Harris gets caught red-handed with a wallet that isn't hers, she falls apart. She's tired, lonely and hasn't eaten in days.

Lev offers her an ultimatum... A nice warm bed, a hot meal and a job, or the cops.

Mina takes her chances with Lev.
After all, a person with nothing has nothing left to lose.

***This book enters the world of the extended Leokov family which are introduced in Friend-Zoned, however, is unrelated... release date TBA**

źródło opisu: https://www.facebook.com/authorbelleaurora/

źródło okładki: https://www.facebook.com/authorbelleaurora/

Angelika | 2019-10-05

Lev... hm... jest coś takiego w książkach Belle Aurory, że nie mogę się od nich oderwać.
Pomimo tego, iż nie ma w tej książce zaskakujących akcji to czyta się ją rewelacyjnie i jest to książka, którą muszę mieć w swojej bibliotece i wyczekuję na premierę z niecierpliwością.
Polecam!!!

Olkaaa | 2019-09-16
Przeczytana: wrzesień 2019

Moim zdaniem za mało się dzieje w tej książce. Romantyczna opowiadać o miłości dwojga ludzi, którzy odnaleźli siebie w dosyć dziwnej sytuacji i pokochali sie takimi jakimi byli.
Autorka mogła się postarać o rozwinięcie wątków, które tak na prawdę urwały się i zostawiają czytelnika z poczuciem nie skończonej historii.

Beata | 2019-09-11

Słodka, chodź lekko za długa..

Jagusia | 2019-08-22

Lew Leokow dostrzega młodą kobietę chowającą się za włosami w klubie, nie może oderwać od niej oczu. Po raz pierwszy w życiu jest zauroczony. Powtarzano mu przez całe życie, że nie jest w stanie przetworzyć ani zrozumieć emocji (dla mnie osoba z mutyzmen). Lew jest kimś, kto nie zachowuje się tak jak normalni ludzie, jest trochę inny. Jest uprzejmy, szczery, surowy, bez gier, bezpośredni, słodki, opiekuńczy w stosunku do najbliższych, a najbardziej do 2 letniej córki, lojalny, samiec alfa i seksowny jak diabli . Kiedy Mina Harris zostaje przyłapana na gorącym uczynku, gdy kradnie portfelem jego brata, załamuje się. Jest zmęczona, samotna i nie jadła od kilku dni. Lev oferuje jej ultimatum ładne ciepłe łóżko, gorący posiłek i praca albo gliny. Mina ryzykuje z Lwem w końcu osoba bez niczego nie ma już nic do stracenia. Mina mieszkała na ulicach przez 7 lat do dnia, w którym poznała Lwa.Ten zabiera ją do domu i daje jej szansę na nowe życie.Mina ma dobre serce i była...

Aga | 2019-08-04
Na półkach: Ebook, Przeczytane
Przeczytana: lipiec 2019

Zakochałam sie w Levie 😍😍😍 Boska książka!!!

gosiuloch | 2018-11-28

Cudowna - to jedna z najlepszych, najpiękniejszych i najcieplejszych książek jakie ostatnimi czasy czytałam.
Pokochałam postać Leva od samego początku. Ten jego brak zrozumienia dla uczuć, emocji i zachowań ludzkich był ujmujący i jednocześnie smutny. Biedny nie rozumiał wielu sytuacji, ale ciężko było się na niego złościć, bo po wytłumaczeniu mu jego błędu od razu go naprawiał. Jego zachowanie i pomaganie Minie było godne podziwu i słodkie.
Co do Miny to podobała mi się jej przemiana i to jak robiła się coraz pewniejsza siebie. Jej cierpliwość, zrozumienie i miłość do Leva były piękne.
Bardzo polecam tą książkę, ponieważ jest warta każdej minuty jaką jej poświęciłam. Zdecydowanie czekam na kolejne części.

kaktusowaona71 | 2018-11-09
Przeczytana: 07 listopada 2018

Książkę „Lev” napisaną przez Belle Aurorę najprościej byłoby oznaczyć hashtagiem
#BARDZO :
#Bardzo lekka
#Bardzo nierealistyczna
#Bardzo szybko i przyjemnie się ją czyta
#Bardzo uproszczona i przewidywalna
#Bardzo naiwna
#Bardzo ciepła

Czemu zatem dałam aż 6 gwiazdek ?
Bo czytanie tej miłosnej historii wlewało rozkoszne ciepełko w moje serce i przez całą lekturę uśmiech nie schodził mi z ust.
Oraz -
Bo główny bohater, choć kompletnie i do ostatniej nitki wyidealizowany, i tak wzbudza w nas nieskończone pokłady rozczulenia i ogromniastej sympatii.
Niby mamy tu akcję osadzoną w klimatach a'la Bratvy, ale tak po prawdzie,przedstawiany obraz ani odrobinę nie przypomina tego, czym faktycznie ta organizacja jest. Dlatego też nie należy nastawiać się na dreszcze emocji związane ze skrajnie niebezpiecznymi i tajemniczymi klimatami rosyjskiej mafii, bo niczego takiego tu się nie uświadczy. Mamy za to chwytającą za serce prostotę i słodycz, której doprawdy ciężko jest się oprzeć....

Margo | 2018-05-01
Przeczytana: 30 kwietnia 2018

Nie tego spodziwalam sie po tej ksiazce. Poczatek sugerowal, ze bedzie dramatycznie, emocjonalnie i troche mrocznie, a mniej wiecej od polowy ksiaki zrobila sie z tego telenowela. Cala historia sie rozmyla przez duza ilosc nieistotnych watkow i postaci, a te istotne zostaly przedstawione bardzo pobieżnie. Zrobilo sie slodko, prosto i nudno.

tylkojego095 | 2018-03-14
Przeczytana: 13 marca 2018

ahh.. Genialna książka!:D
Lev - przystojniak, nierozumiejący uczuć, bezwzględny,spostrzegawczy,zaborczy, a przede wszystkim opiekuńczy! Normalnie słodziak;)
Mina - piękna, bezdomna, wyrozumiała, współczująca, uczciwa! Anioł nie kobieta;)
Główni bohaterowie bardzo przypadli mi do gustu. Parę sytuacji sprawiło, że siedziałam z bananem jak nienormalna;) na przykład : Jak Miina wpadła do biura Lev'a, żeby odebrać mu swoje brownie i jego szok:D
Inne postacie i ich "związki" bardzo mnie ciekawią !
Co z Nas i Vikiem?! Co z Sasha i Anie?! Co z Cora i Aleso?!!
wrr.. mam nadzieję, że niedługo będą kolejne części bo zwariuje!
POLECAM!

Kasiar | 2017-10-04
Na półkach: Przeczytane, 2017

Podobala mi się.
Lev - mega przystojny, prosty facet, który ma problemu na tle psychicznym i bezdomna, która chciała zdobyć pieniądze na jedzenie.

Coś trodszkę innego.