Kompozycje kwiatowe na śluby i komunie

Wydawnictwo: eSPe
ikebana, bukieciarstwo
rękodzieło

Piękny, kolorowy album zawiera:propozycje wykorzystania kwiatów zarówno do wystroju wnętrz (kościoły i sale na przyjęcia), jak i do dekoracji samochodu pary młodej, propozycje bukietów ślubnych (wiele w zestawie z butonierką i małą kompozycją do wpięcia we włosy) i wianuszków komunijnych. Autorka, wytrawna specjalistka – florystka, proponuje różne, ciekawe zestawienia kolorystyczne i wykorzystuje wiele odmian kwiatów. Kompozycje są zróżnicowane cenowo, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Album zawiera również opisy, ułatwiające dobór materiału roślinnego i dodatków.świetna propozycja, szczególnie teraz. zapewne wielkim powodzeniem będą cieszyć się kompozycje przeznaczone na uroczystość komunijną.Kompozycje kwiatowe nadają przecież każdemu miejscu niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju, wyszukany charakter.

zakreckopytkiem | 2015-07-02
Karolina | 2015-02-13