Drogi Jezu. Codzienne rozmowy z Jezusem

Tłumaczenie: Edyta Stępkowska
Wydawnictwo: Esprit
religia
Ursa

Najdroższe dziecko, odpocznij w Mojej czułej obecności. Pozwól, by światłość Mojej miłości przeniknęła cię na wskroś. Odpoczywaj głęboko i pozwól, bym uspokoił twoje myśli i emocje i pomógł ci skierować uwagę na Mnie. Zatrzymaj się i we Mnie uznaj Boga. Stworzyłem cię tak, abyś Mnie znała – abyś się Mną radowała i na Mnie oparła całe swoje życie. Codzienne rozmowy z Panem, które przemieniają...

Codzienne rozmowy z Panem, które przemieniają życie

Drogi Jezu to kolejna po bestsellerowych Jezus mówi do ciebie i Jezus jest blisko książka, w której zapisano trafiający wprost do naszych serc dialog z Jezusem. Sarah Young każdego dnia powierza Jezusowi swoje zmartwienia, przeżycia i refleksje. Szuka w Jego ramionach ciepła, ukojenia i słów, które przynoszą pokój i miłość. Odpowiedzi Jezusa na wyrażone w formie listów modlitwy i wyznania autorki to ożywczy strumień, który ukoi każde przepełnione codziennym niepokojem serce.

źródło opisu: Wydawnictwo Esprit

źródło okładki: Wydawnictwo Esprit

renka | 2018-01-01
Na półkach: Przeczytane, Religijne, 2017
Przeczytana: 01 listopada 2017

Intymne świadectwo bliskiej, zażyłej relacji autorki książki z Jezusem, które uczy nas jak można żyć i rozmawiać z Jezusem w codzienności. Polecam wszystkie książki z serii.

soursoup1991 | 2017-01-24

Polecam.Kolejna udana książka Sarah Young.