Masz 10 minut? Zainwestuj w swoje zdrowie

Wydawnictwo: StudioEMKA
ZDROWIE, GIMNASTYKA, FITNESS
poradniki
orchideaidea

Za mało czasu na gimnastykę? Już nie! Stworzony przez laureata wielu nagród, trenera zdrowia oraz trenera fitnessu 10-minutowy całkowity przełom w dbaniu o siebie, dzięki naukowo opracowanemu programowi treningu interwałowego, stanowi przeciwwagę dla tego, co jest głównym powodem, że ludzie nie ćwiczą – braku czasu. I to działa: wystarczy, że poświęcisz na ten program zaledwie 10 minut dziennie, a odniesiesz wszystkie korzyści, jakie daje reżim regularnych ćwiczeń, i poprawią ci się wszystkie bez wyjątku wskaźniki kondycji takie jak waga, procent tłuszczu w organizmie, ciśnienie krwi, poziom cholesterolu, energia, siła, elastyczność, wytrzymałość – i inne. Ten genialny, prowadzący nas krok po kroku 12-tygodniowy program codziennych 10-minutowych treningów można wykonywać zawsze i wszędzie – w domu, biurze, pokoju hotelowym i oczywiście w lokalnej siłowni. To całkowity przełom w dbaniu o siebie.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!