Affliction

Cykl: Knights Rebels MC (tom 2)
Wydawnictwo: River Savage
angielski
bookish

Three little words are all it takes to rip his world apart. Lost in his own affliction, Sy has been living in a darkness that he doesn't ever want to let go of. Until she arrives and shines her light so bright that nothing else mattered. She was only in it for the chase, for the thrill of capturing the unattainable. But what happens when her world shatters around her, spiraling her into the...

Until she arrives and shines her light so bright that nothing else mattered.

She was only in it for the chase, for the thrill of capturing the unattainable.
But what happens when her world shatters around her, spiraling her into the darkness beside him?

Can his affliction be her resurrection?
Or will two lost souls living in the depths of deception let it destroy them?

qqqaniaqqq | 2018-03-07
Przeczytana: 01 marca 2018

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

NIESTETY SEX, NIEGRZECZNI FACECI I MOTORY TO RÓWNA SIĘ DOBRĄ KSIĄŻKĄ .TAKŻE GORĄCO POLECAM

kala | 2016-08-25
Przeczytana: 25 sierpnia 2016

Miałam pewne wątpliwości co do drugiego tomu, ale mocno trzymałam kciuki za to żeby ta książka była tak samo dobra jak poprzednia. UDAŁO SIĘ! Myślałam, że postać Sy'a będzie podobna do Flame'a z Hadesów, zwłaszcza ze w pierwszej części autorka wykreowała go na zamkniętego w sobie choć mega przystojnego tatuażystę-gbura, który ma problemy z komunikowaniem się z otoczeniem. Poznawszy go, można zacząć go uwielbiać. Holly tak jak jej przyjaciółka Kadence nie są pustymi laleczkami bez swojego zdania, jest zabawna, uparta i tak bardzo pasuję do Sylasa. Watek kryminalny nadał smaku tej książce, wątek erotyczny jest tak samo obłędny jak i w pierwszym tomie, za to wątek miłosny rozkwita pomalutku by na koniec dać nam satysfakcję ze szczęścia bohaterów. Polecam

mclena | 2016-08-17
Przeczytana: 16 sierpnia 2016

"I’m not letting you get lost again. I’m not letting you become me."

Tom drugi serii "Knights Rebels MC" ani odrobinę nie odstaje od poprzednika. Tutaj mamy do czynienia z Holly i Sy, których wstępnie poznałam w tomie "Incandescent" i już wtedy wzbudzili we mnie silne zainteresowanie, więc od początku byłam nastawiona na świetną historię. I taka też była. Tych dwoje to para skrzywdzonych przez los ludzi, którzy nie potrafia poradzić sobie z ciężarem jaki niosą na swoich barkach. Zwłaszcza Sy jest tutaj poważną zagadką i odkrywanie jego tajemnicy było bardzo emocjonalnym przeżyciem, z kolei Holly po wydarzeniach z pierwszego tomu wyraźnie i długo nie potrafi odnaleźć sie w nowej rzeczywistości. Jest dużo bólu, strachu, smutku, żalu i cierpienia. Solidna dawka emocji, w której ostatecznie przeważają pozytywne uczucia i nadzieja na cudowną przyszłość. Nie brakuje również wzmianek o Kadence i Nix'ie co również jest miłym uzupełnieniem serii, do tego kolejne tomy zapowiadaja się...