National Geographic Traveler 07/2015 (92)

Seria: National Geographic Traveler Polska
Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
podróże
czasopisma
radek87pl

Czytelnicy w akcji Traveler to magazyn dla Was, czyli dla naszych Czytelników. Angażujemy Was w pisanie na łamy, pytamy o zdanie, o czym chcecie czytać, jakich porad szukacie. To Wy zdecydowaliście też, która z podróży minionego roku była tą najważniejszą – w plebiscycie Travelery oddaliście 60 tys. głosów i przyznaliście nagrodę w kategorii Podróż Roku (relacja z uroczystej gali na s. 20). Ale chcemy też, żebyście z nami podróżowali, i to nie tylko wirtualnie. I właśnie dlatego organizujemy dla Was Traveler Adventure Team! To cykl wypraw dla ludzi aktywnych, lubiących przygodę, wyzwania, adrenalinę i fotografię. Kiedy ogłosiliśmy nabór na wyjazd, zgłosiło się kilkaset osób. Z trudem wybraliśmy finałową czwórkę, ekipę naszych Czytelników, którzy wyruszyli do Tyrolu Południowego. Agnieszka, Ola, Dominika i Norbert przeprawiali się dżipami w terenie, jeździli na rowerach, spływali na pontonach rwącą rzeką i wędrowali po górach. Ale też smakowali lokalnej kuchni i wina :-) O tej edycji TAT przeczytacie na s. 106. Uwaga! Planujemy kolejne wyjazdy, więc już niedługo ogłosimy następną edycję Traveler Adventure Team. Więcej na stro­nie www.blog.tat.national-geographic.pl. A dla tych, którzy właśnie planują urlop, mamy sprawdzone pomysły na wakacje w południowej Europie. Francja, Włochy, Grecja, Chorwacja czy Albania? Wybór (jak zwykle!) należy do Was!

źródło opisu: www.national-geographic.pl

• Zasady magii
  • Wilczerka
  • Strażniczka
  • Niewiarygodna wspinaczka
Emocje i nastrój. Jak je zrozumieć i kształtować
Daniel Jerzy Żyżniewski

9 (2 ocen i opinii)
Niewiarygodna wspinaczka
Mark Synnott

8,67 (3 ocen i opinii)
Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!