Kochaj życie w miejscu, w którym jesteś

Wydawnictwo: Compassion
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
wiara, modlitwa, miłość, Bóg
religia
Dominik

Jak prowadzić radosne życie poddane Duchowi Świętemu. Czy cieszysz się ze swego życia czy tez mówisz sobie i innym, że byłbyś szczęśliwy, gdybyś osiągnął określony cel lub pozycję? Jezus przyszedł, abyśmy cieszyli się życiem. Radość jest owocem Ducha Świętego. Jeśli dotychczas nie cieszyłeś się w pełni twym życiem, to najwyższy czas, aby to zmienić! Radość z życia nie zależy od pomyślnych okoliczności. Jest to postawa naszego serca. Ucz się zatem, jak cieszyć się tym, gdzie właśnie jesteś, znajdując się w drodze ku temu, do czego zdążasz.

źródło opisu: http://compassion.pl

Dominik | 2015-10-10
Przeczytana: 08 października 2015

W ostatnim czasie zauważyłem, że w moim życiu brakuje radości.
Z myślą, ażeby coś zmienić w tym stanie rzeczy sięgnąłem po niniejszą książkę.

Czyta się ją lekko, no może poza fragmentami z Pisma Świętego cytowanego z innego wydania, aniżeli Biblia Tysiąclecia, do której jestem bardzo przyzwyczajony.
Jej lektura skłania do pytania o swoją radość lub jej brak, do odnalezienia przyczyn sprawiających, że nie żyje się z sercem radosnym i do walki o nią.