No.6 #5

Wydawnictwo: Studio JG
No.6 #5
science fiction, akcja, manga
komiksy

Shion i Szczur, wraz z grupą przypadkowych mieszkańców Bloku Zachodniego, trafiają do Zakładu Karnego. To czego będą tam świadkami przerasta wszelkie wyobrażenia Shiona. Czy chłopak będzie w stanie przejść przez tę próbę? Czy zdoła zachować w sobie resztę człowieczeństwa? Nie wiadomo nawet, czy Safu - powód, dla którego chciał dostać się do tej twierdzy - jeszcze żyje. No.6 obnaża swoje najmroczniejsze sekrety.

źródło opisu: Studio JG, 2015

źródło okładki: http://studiojg.pl/

Anezka | 2019-06-28
Na półkach: Przeczytane, Manga, Sprzedane, 2019
Przeczytana: 28 czerwca 2019

Fakt, jest tu dużo akcji, ale jest też dużo okrucieństw. I ta nagła zmiana charakteru. Niby shojo, ale w shojo takie rzeczy, chyba nie dla mnie.
Znalazłam kilka błędów w tekście, to znaczy literki są pomijane w słowach, niedopatrzenie wydawnictwa.

Z każdym kolejnym tomem wciąga mnie to coraz bardziej. Tutaj mamy już prawdziwie krwawą masakrę, góry zwłok, rozstrzeliwanie na ulicach... A mimo walających się wszędzie trupów i dramatu jest też humor, sarkastyczne teksty Szczura powalają na łopatki. Końcówka z Shionem... Już o tym wspominałam, ale uwielbiam Shiona. Może i naiwny, ale charakterek ma. Wszystko narysowane tak pięknie i dokładnie... Nie potrafię się do niczego przyczepić. Kocham tę mangę. Chwała autorkom*.
*Albowiem nie wiem, czy Hinoki Kino aby napewno jest kobietą.