Sztuka odpuszczania. Jak zamieniłem panikę na starcie w sukces na mecie

Wydawnictwo: Relacja
6 (9 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Let Go: Expanded Edition: How to Transform Moments of Panic into a Life of Profits and Purpose
yooon7

Inspirujące wspomnienia Pata Flynna, twórcy bloga Smart Passive Income i niekwestionowanego mistrza biznesów internetowych. Kiedy z powodu kryzysu Pat zostaje zwolniony z pracy, musi ponownie przemyśleć swoją karierę zawodową. Paradoksalnie brak zajęcia sprawia, że dostrzega dla siebie zupełnie nową szansę. Droga do zawodowego sukcesu i finansowej stabilizacji nie jest łatwa. Co w niej...

Kiedy z powodu kryzysu Pat zostaje zwolniony z pracy, musi ponownie przemyśleć swoją karierę zawodową. Paradoksalnie brak zajęcia sprawia, że dostrzega dla siebie zupełnie nową szansę. Droga do zawodowego sukcesu i finansowej stabilizacji nie jest łatwa. Co w niej pomaga? Odkrycie własnej pasji i jasno określony cel.

Pat Flynn szczerze dzieli się emocjami i wątpliwościami, jakie towarzyszyły mu podczas przemiany w jednego z najbardziej uwielbianych przedstawicieli świata biznesu internetowego, marketingu oraz przedsiębiorczości jako stylu życia.

Jeżeli podzielasz zamiłowanie Pata do podążania własną ścieżką, to zdecydowanie spodoba ci się ta książka. W końcu każdy z nas mierzy się w życiu z przezwyciężaniem trudności i odkrywaniem nowych możliwości.

źródło opisu: mamania.pl

źródło okładki: mamania.pl

Paweł | 2019-07-24
Przeczytana: 24 lipca 2019

To moja druga książka Pata jaka przeczytałem. Szybko się ją czyta jest zdecydowanie hmm luźniejszym językiem napisana niż Gotowi na Start, ale to w końcu nie jest wg. mnie poradnik.

Pat w swoim stylu opisał swoją drogę, która łatwa nie była. Jest kilka świetnych smaczków, cytatów i jak dla mnie również inspiracji oraz kolejnych potwierdzeń, które u kolejnej osoby odnoszącej sukces się ponawiają.

Wg. mnie jest czujesz, że zjada cię stres i pesymizm, a twoje myśli bardziej są na nie... to ta książka pokaże Tobie jak można sobie z tym poradzić...

Polecam przeczytać :)

Anna | 2019-05-16
Przeczytana: styczeń 2019

„Sztuka odpuszczania” to książka o wytrwałości, drodze do sukcesu, porażkach i wyciągniętych z nich wnioskach. Często nie zdajemy sobie sprawy, że to co robimy, ma dla innych ludzi naprawdę ogromne znaczenie.
„Odpuść” to dla Pata Flynn’a wezwanie do działania. „Jeśli chcesz pójść naprzód, powinieneś odłożyć na bok strach i krępujące Cię przekonania.” Kiedy pewne rzeczy sobie „odpuścisz”, robisz w swoim życiu miejsce na inne, lepsze. Musisz jednak wiedzieć, że masz się czego (lub kogo) złapać, by nie upaść.
Pat Flynn w przystępny sposób poprzez blog i podcast Smart Passive Income udostępnia swoją wiedzę. „Chciałbym, by lekcje, które dostaję od życia, komuś pomogły” – pisze w swojej książce. uczy, jak prowadzić internetowy biznes i na nim zarabiać. A przy tym – jak zachować swoją autentyczność i niepowtarzalność oraz uczynić w z nich swoje atuty.
Polecam „Sztukę odpuszczania” nie tylko tym, którzy działają w internecie. Skorzysta z niej każdy, kto planuje, rozpoczyna lub prowadzi...