Piękna nieznajoma

Tłumaczenie: Roman Kazior, Anna Just
Cykl: Ida wśród Magnolii (tom 20)
Wydawnictwo: Edipresse
Vor dem Sturm der Gefuhle/Der Anrufer
romans, saga niemiecka
Amanda

Młoda arystokratka Ida von Waldenburg przejmuje zarządzanie rodzinnym majątkiem. Nowa sytuacja stwarza szansę na jej błyskotliwą karierę, ale jednocześnie budzi rodzinne konflikty. Osłodą w tej trudnej sytuacji są dla Idy wierni przyjaciele, niespodziewana miłość i... obłędny zapach magnolii, rosnących w dworskim ogrodzie. - Powiedz mi lepiej, co mam na siebie jutro włożyć na spotkanie z...

- Powiedz mi lepiej, co mam na siebie jutro włożyć na spotkanie z Jasiem i jak się zachowywać - poprosiła Sabrinę Ida.
Sabrina chętnie podjęła ten wątek.
- Powinnaś włożyć skórzaną kurtkę, a do niej dżinsy i to obcisłe. Masz zgrabne, szczupłe nogi w takich spodniach wyglądasz młodo i atrakcyjnie.
- Tak, szczególnie wtedy, gdy założę niezwykle drogą kurtkę, które cena wprost bije po oczach. Ale mniejsza o to. Ba pewno coś znajdę w szafie... Powiedz mi lepiej, jak się mam zachowywać. Nie chcę go do siebie zniechęcić.
- Ido, bądź po prostu sobą, a każdy facet zwariuje na twoim punkcie. Moja droga, negocjujesz z tuzinem ważniaków o projektach milionowej wartości. Z całą pewnością znajdziesz odpowiednie słowa na spotkanie z facetem, którego kochasz i za którym szalejesz.

źródło opisu: Edipresse, 2015

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!