O włos od prawdy

Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
8320706912
Sonia Papiernik

Kto i dlaczego dosypał arszeniku do zupy dyrektora Gessinga, dyrektora z „Chemonexu”? Podejrzenia padają na gosposię i żonę. Początkowo śledztwo prowadzą Paweł Zakrzewski i Tadeusz Olszański, dwaj inspektorzy sekcji zabójstw stołecznej komendy MO. W końcu jednak sprawa trafia w ręce Zbigniewa Rogosza, speca z Komendy Głównej.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Phila | 2017-11-07
Przeczytana: 07 listopada 2017

Ciekawa pozycja. Dość szybko można wytypować podejrzanych o morderstwo, ale nie to jest kluczem zagadki - KTO? - lecz jak!

Bardzo podobało mi się, że autor do książki wplótł faktyczne wydarzenia, które miały miejsce w naszym kraju - o czym autor informuje w postscriptum. Paradoksalnie - mam wrażenie, że w poruszonym temacie nic w naszym kraju się nie zmieniło.