Confessions of an Alli Cat

Confessions of an Alli Cat
humor, romance, divorced,
angielski
Aniutka90

Thirty-five year-old Alli Lancaster has it all—a fabulous job, a beautiful 15 year-old daughter, a hilarious BFF and a gorgeous house with a pool and Jacuzzi in an exclusive Las Vegas neighborhood. What she doesn’t have is a husband, because she kicked her lousy, cheating ex to the curb nine months ago. Now that Alli’s mourning period is over, her devil-of-a-best-friend, Sara, is determined...

Now that Alli’s mourning period is over, her devil-of-a-best-friend, Sara, is determined to blaze them a hilarious path to hell. She talks Alli into trying out a sex toy, sleeping with a younger man and letting a stranger in a lab jacket put hot wax on a place that should never, ever, ever see wax. And that’s only the beginning.

But then, in the middle of all their escapades, Alli meets someone who has the very real potential to change her life forever.

Let the chips fall where they may.

źródło opisu: http://courtneycolewrites.com/the-cougar-chronicles-adult/

źródło okładki: https://courtneycolewrites.files.wordpress.com/201...»

zerozludzen | 2017-09-02

Wow. Szczerze mówiąc jestem zaskoczona. Oczywiście pozytywnie . Nie spodziewałam się że ta książka aż tak mi się spodoba. Śmiało mogę powiedzieć że ją "łyknęłam", nie przeczytałam :)

skorupka | 2017-07-26
Na półkach: Przeczytane, Jest

Książka jak dla mnie trochę nierealna ... no bo przepraszam, ale jaka, choć trochę ogarnięta kobieta robi aż tyle SZALONYCH rzeczy w tak króciutkim czasie :D:D Ale ogólnie fabuła ciekawa, jest duże poczucie humoru, jest gorąca ;). Dobra na relaksujący dzień!

Tinsley | 2017-07-04

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Daję 10/10, bo książka ma fajny, nieco sprośny humor. Nie zniechęcił mnie wiek głównej bohaterki, bo czytałam "Dziennik Bridget Jones" i mniej więcej takie same emocje towarzyszyły mi przy tej książce, choć przyznam, że Alli była nieco lepszą towarzyszką. Cała historia jest prześmieszna, lekko ironiczna i to trochę tak jakby Alli przeżywała drugą młodość razem ze swoją zwariowaną, najlepszą przyjaciółką, która ją w ten bigos wpakowała - Sarą (jak ja bym przeczytała o niej książkę!).
Alli jest bizneswoman i gospodynią domową, która rozstała się z mężem (typowe: poszedł do dziewczyny, która potrzebowała ojcowskiej opieki, a nie faceta). Ma nastoletnią córkę, jest dojrzałą kobietą, ale jak każda duża dziewczynka też potrzebuje spuścić trochę powietrza i zapomnieć o pracy i domu. Od tego właśnie ma nieocenioną, szaloną Sarę, która wciąga ją w sytuację, której może żałować... albo i nie. Tajemniczy Shade aka młody, przystojny i atrakcyjny żigolo pokazuje jej, co traciła. Ale zabawa...

Magnolia0401 | 2016-09-08
Przeczytana: 08 września 2016

Dla wszystkich którzy potrzebują rozluźnienia...dużo zabawy i śmiechu!! POLECAM!! Rewelacyjna!!

Edmunda | 2016-08-11
Przeczytana: 14 marca 2016

Książka jest fantastyczna. Historia Alli pokazuje, że życie potrafi jeszcze wbiec na odpowiednie tory. Ewidentnie poprawia humor. Płakałam ze śmiechu i to nie raz a przez większą cześć książki. Byłam oporna co do przeczytania tej pozycji, ale jakże żałuje, że od razu nie wzięłam się za czytanie :-) Gorąco polecam.

Nikita24 | 2016-07-10
Na półkach: Przeczytane, ✿ 2016

Świetna książka.Coś innego, niepowtarzalnego, ale jakże zabawnego. Przez większość książki śmiałam się do łez. Zdecydowanie polecam :D

Joaśka | 2016-01-26
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 26 stycznia 2016

Gdy się ma za przyjaciółkę, taka osobę jak Sara to zaufaj mi, wrogowie nie są Ci potrzebni ;)i z tym stwierdzeniem Was zostawię ;)Dawno się tak nie uśmiałam czytając...i te teksty...i "brazylijskie czyszczenie piwniczki"...Boże uchowaj:D Fenomenalna książka na osłodzenie ciężkiego dnia :)Polecam

Shemmer | 2015-12-10
Na półkach: Przeczytane, E-czytane

Perfekcyjna jeżeli chodzi o odprężenie i pośmianie się.

Clarissa21 | 2015-10-21
Przeczytana: 21 października 2015

Świetna książka! Zabawna, zabawna i przede wszystkim seksowna i zabawna och... i jeszcze szalenia zabawna!!!
Zdecydowanie nie dla nastolatek!
Mam drobne zastrzeżenia co do niektórych decyzji głównej bohaterki ale hej..... nie oceniam!!!

Polecam

JoeBlack | 2015-10-09
Przeczytana: 09 października 2015

Genialna, po prostu genialna.
Pierwszym wrażeniem po przeczytaniu opisu była niechęć - jej powodem był wiek głównej bohaterki - Alli. Nie mogłam się pomylić bardziej. Przysięgam ze dawno się tak nie śmiałam. Przez 99% książki miałam łzy w oczach ze śmiechu.

Po rozwodzie z mężem który zdradzał ją przez lata, Alli postanawia założyć majtki (choć nie zawsze były one obecne w formie rzeczywistej - na przyszłość zakładajcie bieliznę do pracy, to naprawdę ważne ;) dużej dziewczynki i zmienić coś w swoim życiu, z wierną przyjaciółką jako pomysłodawcą - nadal wątpię w zdrowie psychiczne Sary - przechodzi przez serie przezabawnych, budujących charakter i wyzwalających przeżyć. Jednak w rzeczywistości to co naprawdę ją otworzyło to bardzo bliska znajomość - pomysł Sary (a kogóż by innego?)- z Shadem/Colbym. Zaczęła bardziej wierzyć w siebie i odnajdywać swoją starą osobowość. Świetna historia która rozbawi cię do łez ale znajdziesz w niej też przekaz. Z każdej książki staram się coś...