Największa przygoda Bąbla i Syfona

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk

Inne wydania

Bąbel i Syfon, niewiarygodnie sprawni detektywi, rozwiązują kolejną zagadkę. Narkotykowa afera mrozi krew w żyłach. Czy Arek i Dzidek zdemaskują przestępcęa Proza Edmunda Niziurskiego zachwyca już

Brexxxer | 2017-02-17
Przeczytana: 16 lutego 2017

Ostatnia część trylogii o Bąblu i Syfonie przenosi nas z powrotem do szkoły, gdzie ktoś zaczyna rozprowadzać narkotyki. Do tego złodziej Palemon wciąż działa, wymykając się dwójce detektywów przy każdej okazji.
Trudno się oderwać od tej historii, zwłaszcza młodszym czytelnikom (sam po raz pierwszy czytałem całą trylogię przed laty). Jest tu ciekawa zagadka, nawet nie jedna, zaskakujące zwroty akcji, typowo szkolny humor, a na koniec burzenie czwartej ściany.
Cała trylogia jest znakomitą lekturą młodzieżową, - i nie tylko - czyta się ją szybko, lekko i zabawa jest znakomita.

Szaruczex | 2016-02-15
Przeczytana: 15 lutego 2016

Proza Edmunda Niziurskiego zachwyca kreatywnością pomysłów. Począwszy od nietuzinkowych imion i nazwisk, a na zabawnych przygodach kończąc. Bąbel i Syfon potrafią zaciekawić dzieci, ale także pomagają dorosłym przypomnieć sobie o najciekawszym czasie ich życia - dzieciństwie. Czytając "Największą przygodę...", niemalże przez cały czas na moich ustach gościł delikatny uśmiech :)

EndrjuGablota | 2017-01-25
Asthenia | 2017-01-08