Ilegenes. Ścieżki obsydianu #2

Tłumaczenie: Paulina Tuczapska
Cykl: Ilegenes. Ścieżki obsydianu (tom 2)
Wydawnictwo: Studio JG
Ilegenes - Koukyou no Kiseki
komiksy
Avlinn

Fon coraz bardziej irytuje się zachowaniem Platynowych. Wraz z przyjaciółmi przygotowują plan, dzięki któremu będą mogli odegrać się na zawistnych rywalach. Ale szkolne przepychanki to najmniejszy z problemów dręczących młodego Littenbera. Wspomnienia traumatycznej przeszłości powracają w najmniej spodziewanych momentach , nie pozwalając mu ani na chwilę zapomnieć o śmierci rodziców. Pewnego dnia przypadkiem trafia na człowieka, którego jako dziecko zapamiętał z tragicznego dnia. Czy zemsta weźmie górę nad zdrowym rozsądkiem? Nie przegapcie drugiego tomu!

źródło opisu: Studio JG, 2015

źródło okładki: http://studiojg.pl/

Anezka | 2019-06-14
Przeczytana: 14 czerwca 2019

Szkoła wojskowa i GMO. Czyli co z tego, że uległem wypadkowi w którym straciłem kończyny, skoro stać mnie na klona. W sumie czemu nie. Bardziej mnie interesuje kolor oczu, z chęcią zobaczyła bym to w anime, niestety nie powstało.

Otori | 2019-06-16
Przeczytana: 15 czerwca 2019