prawo, prawo bankowe, bankowość
Wielebny

Pierwszy na polskim rynku wydawniczym podręcznik z zakresu publicznego i prywatnego prawa bankowego. Autorzy podręcznika prezentują w wykładzie zarówno kluczowe zagadnienia prawa bankowego, jak rozwiązania prawne normujące funkcjonowanie rynku usług bankowych. Ewentualne poszerzenie wiedzy umożliwia Czytelnikowi zamieszczony po każdym rozdziale wykaz literatury uzupełniającej oraz pytania kontrolne, ułatwiające przygotowanie się do egzaminu.

źródło opisu: LexisNexis, 2006

źródło okładki: www.profinfo.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!