Szydełkowanie

Tłumaczenie: Hanna Turczyn-Zalewska
Wydawnictwo: Muza
Easy crocheted accessories
rękodzieło

Prezentacja podstawowych technik szydełkowania. 30 gotowych propozycji do wykonania: szaliki, narzutki, czapki, paski bransoletki, naszyjniki, ażurowe obróżki. Wystarczy tylko szydełko, przędza i znajomość kilku podstawowych splotów, by przekonać się, jak łatwo wykonać piękne i funkcjonalne dodatki dla siebie, domu oraz przyjaciół. Szydełkowanie jest szybkie, zabawne i działa kojąco na...

Prezentacja podstawowych technik szydełkowania.
30 gotowych propozycji do wykonania: szaliki, narzutki, czapki, paski bransoletki, naszyjniki, ażurowe obróżki. Wystarczy tylko szydełko, przędza i znajomość kilku podstawowych splotów, by przekonać się, jak łatwo wykonać piękne i funkcjonalne dodatki dla siebie, domu oraz przyjaciół. Szydełkowanie jest szybkie, zabawne i działa kojąco na skołatane nerwy.

teresa | 2012-11-05

nic jeszcze o tej ksiazce nie wiem

wisia10 | 2015-12-22
alice1985 | 2011-05-10