Wielka księga gier, zabaw i łamigłówek

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
hobby

Książka jest bardzo obszerna - 439 stron! Moim zdaniem rewelacyjnie opisane gry i zabawy nie tylko dla dzieci, ale również dla młodzieży i dorosłych. Każda gra szczegółowo opisana.

Bardzo się cieszę, że ją kupiłam. Okładka jest twarda, czcionka wyraźna, niektóre zabawy są rozrysowane, dzięki czemu łatwo zrozumieć jak w nie grać. Przy każdej grze autor sugeruje wiek dla jakiego poleca się zabawę oraz potrzebne przybory czy ilość osób itp.

Bardzo mi się podoba, że są takie działy, np. gry i zabawy na czas podroży, albo zabawy z zapałkami, albo z monetami, czy zabawy dla grupy.

Cieszę się, że w dobie komputerów, stare gry nie zanikają, że ktoś je odkurzył i podał nam na tacy celem przypomnienia. Na pięknej tacy, z ładna kolorową okładką, na dobrej jakości papierze :) Powinno być więcej takich książek, są ponadczasowe :) Można je przekazywać z pokolenia na pokolenie i stale do nich wracać.

Obowiązkowa pozycja w każdym domu :)Jeżeli zastanawiacie się nad kupnem - gorąco polecam!

Małgorzata | 2015-07-24
czekoladaa | 2015-05-04