Dialogi 2. Jim Morrison & Pablo Picasso

Wydawnictwo: RW2010
smolny

„Dialogi 2. Jim Morrison & Pablo Picasso” to zderzenie dwóch światów i osobowości o jakże odmiennych poglądach na życie i sztukę. Morrison i Picasso – dwóch samotnych geniuszy otoczonych tłumem wiernych poddanych i Paryż – jako sceneria ich spotykania w ostatnich dniach czerwca szalonego 1971 roku. Młodość, która właśnie umiera, i tonąca powoli starość trzymająca się kurczowo brzytwy. Dziś...

Młodość, która właśnie umiera, i tonąca powoli starość trzymająca się kurczowo brzytwy. Dziś wiemy, że czas – bezwzględny weryfikator – obszedł się z nimi łaskawie.

źródło opisu: www.rw2010.pl

źródło okładki: http://www.rw2010.pl

Andra | 2019-02-05

Wyrzućcie tę książkę z półki „chcę przeczytać” naprawdę, nie warto.
Autor zrobił ogromną krzywdę obu panom których dialogi wyreżyserował. Czyta się to szybko, ale fatalnie