Pieśń Apolla tom 1

Cykl: Pieśń Apolla (tom 1) | Seria: Mega Manga
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Apollo no uta
komiksy

"Pieśń Apolla" opowiada o tragicznej podróży poprzez czas i przestrzeń. Shogo to młody człowiek cierpiący na poważny uraz psychiczny powodujący ataki agresji w momencie ujrzenia jakiegokolwiek aktu intymności i miłości u innych. Jego nienawiść sprowadza na niego tragedię – będzie doświadczał uczucia nieszczęśliwej miłości przez wieki. Historia potoczy się od nazistowskich okrucieństw II wojny światowej do futurystycznej dystopii, gdzie klonowanie ludzi jest codziennością. Czy doznanie tak wielkiego cierpienia może uleczyć nienawiść?

źródło opisu: www.jpf.com.pl

źródło okładki: www.jpf.com.pl

PolishPopkulturę | 2015-11-14
Przeczytana: 14 listopada 2015

Zaskakujące jest to, że manga napisana ponad czterdzieści lat temu, okazuje się dojrzalsza od większości współczesnych tytułów. Pierwszy tom mnie zaintrygował, czekam na kulminację i może wtedy będę mógł napisać o tej historii coś więcej. Najważniejsze jednak - nie zrażajcie się tą dziwną, pseudodisneyowską kreską. To naprawdę mądry komiks jest.

Więcej o komiksach piszę na fb.com/polishpopkulture

Songo12 | 2017-03-13
Na półkach: Przeczytane, Komiks

Po pierwszym tomie nie wiem za bardzo jak to odebrać. Muszę szybko sięgnąć po drugi =D

Gosia | 2016-08-05
Na półkach: 2018, Przeczytane, Posiadam, Manga, 2016