Zuzia i zaginiony pies

Cykl: Moja przyjaciółka Zuzia
Wydawnictwo: Media Rodzina
Dorota_1988

Kontynuacja serii "Mądra Mysz" o Zuzi. Zuzia dorosła i chodzi już do szkoły! Od kiedy przyjaciółka Zuzi stała się właścicielką słodkiego szczeniaka, dziewczynka marzy o psie! Wpada na pomysł, by zaoferować swoją pomoc przy wyprowadzaniu na spacer psów innych właścicieli. Wszystko idzie jak z płatka, ale pewnego dnia sprawy zaczynają się komplikować. W domu państwa Malinowskich pojawia się nowy...

Kontynuacja serii "Mądra Mysz" o Zuzi.
Zuzia dorosła i chodzi już do szkoły!
Od kiedy przyjaciółka Zuzi stała się właścicielką słodkiego szczeniaka, dziewczynka marzy o psie! Wpada na pomysł, by zaoferować swoją pomoc przy wyprowadzaniu na spacer psów innych właścicieli. Wszystko idzie jak z płatka, ale pewnego dnia sprawy zaczynają się komplikować. W domu państwa Malinowskich pojawia się nowy lokator. Co na to kot Mruczek?

źródło opisu: http://mediarodzina.pl/prod/1221/Zuzia-i-zaginiony-pies

źródło okładki: http://mediarodzina.pl/prod/1221/Zuzia-i-zaginiony-pies

Annie_28 | 2015-12-29
Przeczytana: 29 grudnia 2015

Każde dziecko, w którymś momencie swego życia przechodzi przez okres ogromnej chęci posiadania jakiegoś zwierzątka. Dla jednych jest to chomik, dla innych kot, a reszta nie potrafi przestać myśleć o psie swoich marzeń.

Zuzia nie jest wyjątkiem - od lat pragnie posiadać własnego szczeniaczka. Stworzyła nawet listę cech, które powinien posiadać jej wymarzony czworonóg. Towarzystwo kota Mruczka jej nie wystarcza z jednego prostego powodu - nie jest psem. Gdy więc jej przyjaciółka dostaje szczeniaczka Zuzia, za namową mamy umieszcza ogłoszenie, o tym, że z chęcią będzie się zajmować cudzym psem. Jeszcze tego samego dnia dziewczynka otrzymuje telefon od pani Janowskiej, właścicielki Beppa.

Julia Boehme jest niemiecką pisarką, która już od dobrych kilku lat zajmuje się pisaniem książek dla dzieci. Kiedyś pracowała także jako redaktor telewizyjnego programu dla najmłodszych. Od razu po rozpoczęciu lektury, widać, że autorka ma spore doświadczenie, jeśli chodzi o pisanie historii, które...