Miód w naszej kuchni

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
pszczoły, pszczelarstwo, miód,
Siuks

Najstarsze pisemne przekazy o miodzie pochodzą sprzed 4000 lat. Miód ma fantastyczne właściwości zdrowotne i odżywcze. Książka zawiera podstawowe wiadomości z zakresu produkcji miodu, a także informacje o tym, jaka jest jego wartość odżywcza i dietetyczna. Znajduje się tu 139 przepisów umożliwiających przygotowanie oryginalnych przetworów z miodem w roli głównej, jak m.in. wypieki i desery miodowe, potrawy mięsne z miodem, napoje i miody pitne.

źródło opisu: Klub dla Ciebie

źródło okładki: Klub dla Ciebie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!