Produkty pszczele skarbnicą zdrowia

Wydawnictwo: Wydawnictwo Czuwajmy
zdrowie, medycyna
Siuks

W publikacji dość szczegółowo omówiono produkty pszczele, w tym miód, pyłek, pierzgę, propolis, mleczko pszczele, jad pszczeli oraz wosk. W bardzo ciekawy sposób przedstawiono ich zastosowanie w profilaktyce i lecznictwie oraz wspomaganiu odżywczym organizmu ludzkiego. Autorem jest znany propagator profilaktycznego i leczniczego zastosowania produktów pszczelich oraz doskonały pszczelarz - praktyk.

źródło opisu: Wydawnictwo Czuwajmy

źródło okładki: Wydawnictwo Czuwajmy

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!