Pozwólcie mi żyć

Wydawnictwo: Wydawnictwo Sióstr Loretanek
religia
dedwa

Coraz częściej, zwłaszcza po wyborach prezydenckich, mówiło się na temat nowelizacji ustawy o dopuszczalności przerywania ciąży. Możliwość aborcji, a więc po prostu zabijania, mocno zaniepokoiła środowiska katolickie nie tylko Polski, ale i innych krajów, w których ustawy liberalizujące aborcję istnieją od dziesiątek lat i czynią ogromne spustoszenia w psychikach ludzkich. Radio Maryja...

Radio Maryja postanowiło zapytać swoich radiosłuchaczy, co na ten temat sądzą. Poddaliśmy projekt przesyłania świadectw napisanych przez osoby, które dokonały aborcji, i te, które mimo różnorodnych przeszkód ratowały życie poczętych dzieci.
Napłynęły 1032 prace. Są to wstrząsające dowody z jednej strony heroicznych postaw matek ratujących życie nienarodzonych, z drugiej zaś istnienia syndromów poaborcyjnych po zabiciu dziecka.

źródło opisu: Wydawnictwo Sióstr Loretanek 1997

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!