Wyprawy Marzeń

Wydawnictwo: Elipsa
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
albumy
eR_

"Polska, Europa, świat. Wyprawy marzeń" to piękny album, który prezentuje największe skarby ludzkości wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Naturalnego UNESCO. Kilkaset zdjęć ilustrujących tekst ukazuje fascynujące krajobrazy, cuda świata przyrody, miejsca święte i skarby starożytności, zabytki i arcydzieła architektoniczne oraz wspaniałe budowle, będące świadectwem potęgi człowieka.
To niezwykły obraz dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego naszej planety.

źródło opisu: strona wydawcy

źródło okładki: strona wydawcy

eR_ | 2015-10-02
Przeczytana: 01 października 2015

To niezwykły obraz dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego naszej planety.

Wspaniały album przedstawiający miejsca który koniecznie trzeba odwiedzić, nie tylko ze względu na bajeczne krajobrazy, ale również mając na względzie kulturę i obyczaje odwiedzanych krain.
Każda fotografia to zamknięte piękno konkretnego miasta, Parku Krajobrazowego, czy pomnika.
130 miejsc które obowiązkowo każdy z nas powinien poznać, nie tylko pasjonaci podróży, czy wielbiciele historii.
Przepięknie wydany, pełen zdjęć, które na długo zapadają w pamięci.
Polecam.